2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce komunikace II/634 Rudolfovská v km 1,880 - 2,860 - vypracování projektové dokumentace včetně inženýrské činnosti, výkonu funkce „Koordinátora bezpečnosti práce“ ve fázi přípravy stavby a autorského dozoru při realizaci stavby
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace pro vydání povolení záměru (DUSP) včetně zajištění pravomocného povolení záměru a stavby, projektové dokumentace pro provedení stavby (PDPS), dále zajištění bezpečnostního auditu pro posouzení zpracované dokumentace nezávislou firmou na akci „Rekonstrukce komunikace II/634 Rudolfovská v km 1,880 - 2,860“, včetně inženýrské činnosti a autorského dozoru a zajištění výkonu funkce Koordinátora BOZP podle zákona č. 309/2006 Sb., § 14 čl. 2) a § 18 čl. 1) ve fázi přípravy stavby zpracováním příslušné dokumentace v souladu se zadávacími podmínkami. Předmětem zadání je vypracování projektové dokumentace rekonstrukce silnice II/634 v km 1,880 - 2,860, tj. v délce 0,980 km. Jedná se o stávající komunikaci, která svým uspořádáním a technickým stavem je v současné době nevyhovující. V rámci stavby bude řešena komunikace III/0341, zřízení podélného parkování po obou stranách včetně odvodnění, zřízení oboustranného chodníku, zastávky MHD a umístění cyklopruhu. Dále v rámci rekonstrukce bude provedena rekonstrukce veřejného osvětlení, kanalizace, vodovodu, osazena optika pro kamerový systém chráničky pro optické kabely, modernizace SSZ CB 40 a budou vyvolané překládky inženýrských sítí. Křižovatka silnic II/634 a III/0341 na začátku úseku bude do rekonstrukce zahrnuta celá.
Vorherige Bekanntmachung: 46795-2024
Interne Kennung: OVZS 109023/2034/irst
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: OVZS 109023/2024/irst