2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa tras rowerowych na terenie Gminy Wiskitki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmujące swym zakresem budowę dróg dla pieszych, dróg dla rowerów oraz dróg dla pieszych i rowerów, w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą „Budowa tras rowerowych na terenie Gminy Wiskitki” w formule zaprojektuj i wybuduj. Zamówienie dzieli się na 3 części: • część 1: o „Rozbudowa drogi gminnej (dz. nr ew. 186) w m. Stare Kozłowice oraz (dz. nr ew. 301/2,301/4, 302, 303) w m. Wiskitki w ciągu ulic Zagródź - Żyrardowska – Guzowska w zakresie budowy drogi dla pieszych, drogi dla rowerów oraz drogi dla pieszych i rowerów Gmina Wiskitki, powiat żyrardowski (trasa W1)” w formule zaprojektuj i wybuduj o „Rozbudowa dróg gminnych: ul. Targowa, ul. Pańska, ul. Edwarda Józefa Sokołowskiego, ul. Kościuszki oraz Plac Wolności w zakresie budowy drogi dla pieszych, drogi dla rowerów oraz drogi dla pieszych i rowerów w m. Wiskitki, Gmina Wiskitki, powiat żyrardowski (trasa W2)” w formule zaprojektuj i wybuduj o „Rozbudowa drogi gminnej ul. Spółdzielcza w zakresie budowy drogi dla pieszych, drogi dla rowerów oraz drogi dla pieszych i rowerów w miejscowości Wiskitki, Gmina Wiskitki, powiat żyrardowski (trasa W3)” w formule zaprojektuj i wybuduj • część 2: o „Rozbudowa drogi powiatowej nr 4702W w zakresie budowy drogi dla pieszych, drogi dla rowerów oraz drogi dla pieszych i rowerów w miejscowości Wiskitki, Sokule, Tomaszew, Łubno i Jesionka, Gmina Wiskitki, powiat żyrardowski (trasa W4)” w formule zaprojektuj i wybuduj o „Rozbudowa drogi gminnej Aleja Partyzantów w zakresie budowy drogi dla pieszych, drogi dla rowerów oraz drogi dla pieszych i rowerów w miejscowości Jesionka, Gmina Wiskitki, powiat żyrardowski (trasa W5)” w formule zaprojektuj i wybuduj • część 3: o „Rozbudowa drogi powiatowej nr 4706W w zakresie budowy drogi dla pieszych, drogi dla rowerów oraz drogi dla pieszych i rowerów w miejscowości Aleksandrów, Czerwona Niwa, Różanów, Gmina Wiskitki, powiat żyrardowski (trasa W6)” w formule zaprojektuj i wybuduj
Interne Kennung: IZRK.271.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamówienie jest realizowane na podstawie ustawy Prawo zamówień publicznych w zakresie dotyczącym przetargu nieograniczonego. Zamawiający zachęca do zapoznania się z dokumentami zamówienia, gdzie szczegółowo opisano procedurę.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45232452 Entwässerungsarbeiten, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45233290 Installation von Straßenschildern, 45233140 Straßenarbeiten, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budowa tras rowerowych na terenie Gminy Wiskitki - część I
Beschreibung: • część 1: o „Rozbudowa drogi gminnej (dz. nr ew. 186) w m. Stare Kozłowice oraz (dz. nr ew. 301/2,301/4, 302, 303) w m. Wiskitki w ciągu ulic Zagródź - Żyrardowska – Guzowska w zakresie budowy drogi dla pieszych, drogi dla rowerów oraz drogi dla pieszych i rowerów Gmina Wiskitki, powiat żyrardowski (trasa W1)” w formule zaprojektuj i wybuduj o „Rozbudowa dróg gminnych: ul. Targowa, ul. Pańska, ul. Edwarda Józefa Sokołowskiego, ul. Kościuszki oraz Plac Wolności w zakresie budowy drogi dla pieszych, drogi dla rowerów oraz drogi dla pieszych i rowerów w m. Wiskitki, Gmina Wiskitki, powiat żyrardowski (trasa W2)” w formule zaprojektuj i wybuduj o „Rozbudowa drogi gminnej ul. Spółdzielcza w zakresie budowy drogi dla pieszych, drogi dla rowerów oraz drogi dla pieszych i rowerów w miejscowości Wiskitki, Gmina Wiskitki, powiat żyrardowski (trasa W3)” w formule zaprojektuj i wybuduj
Interne Kennung: IZRK.271.8.2025 - dla części I zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 45233140 Straßenarbeiten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak
Los: LOT-0002
Titel: Budowa tras rowerowych na terenie Gminy Wiskitki - część II
Beschreibung: • część 2: o „Rozbudowa drogi powiatowej nr 4702W w zakresie budowy drogi dla pieszych, drogi dla rowerów oraz drogi dla pieszych i rowerów w miejscowości Wiskitki, Sokule, Tomaszew, Łubno i Jesionka, Gmina Wiskitki, powiat żyrardowski (trasa W4)” w formule zaprojektuj i wybuduj o „Rozbudowa drogi gminnej Aleja Partyzantów w zakresie budowy drogi dla pieszych, drogi dla rowerów oraz drogi dla pieszych i rowerów w miejscowości Jesionka, Gmina Wiskitki, powiat żyrardowski (trasa W5)” w formule zaprojektuj i wybuduj
Interne Kennung: IZRK.271.8.2025 - dla części II zamówienia
Los: LOT-0003
Titel: Budowa tras rowerowych na terenie Gminy Wiskitki - część III
Beschreibung: • część 3: o „Rozbudowa drogi powiatowej nr 4706W w zakresie budowy drogi dla pieszych, drogi dla rowerów oraz drogi dla pieszych i rowerów w miejscowości Aleksandrów, Czerwona Niwa, Różanów, Gmina Wiskitki, powiat żyrardowski (trasa W6)” w formule zaprojektuj i wybuduj
Interne Kennung: IZRK.271.8.2025 - dla części III zamówienia