See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odontologinių priemonių pirkimas
Beschreibung: Pirkimas skaidomas į 6 pirkimo objekto dalis: 1. Turbininiai antgaliai, 6 vnt.; 2. Turbininiai antgaliai, 8 vnt.; 3. Odontologinis antgalis mikrovarikliui kampinis, 6 vnt.; 4. Ultragarsinis skaleris, 4 vnt.; 5. Sodasrovė, 4 vnt.; 6. Tiesus odontologinis antgalis mikrovarikliui, 4 vnt.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33126000 Ausrüstung für Stomatologie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Turbininiai antgaliai
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Odontologinis antgalis mikrovarikliui kampinis
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Ultragarsinis skaleris
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Sodasrovė
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Tiesus odontologinis antgalis mikrovarikliui
Interne Kennung: 6
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Odontologinių priemonių pirkimas
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33126000 Συσκευές στοματολογίας
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Turbininiai antgaliai
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Ultragarsinis skaleris
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Sodasrovė
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5
Παρτίδα: LOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 6
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33126000 Aparatos para estomatología
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Turbininiai antgaliai
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Título: Ultragarsinis skaleris
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0005
Título: Sodasrovė
Identificador interno: 5
Lote: LOT-0006
Identificador interno: 6
452619-2026 - Kilpailu
Liettua – Stomatologialaitteet – Odontologinių priemonių pirkimas
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33126000 Stomatologialaitteet
5. Osa
OsaLOT-0001
Ilmoituksen nimiTurbininiai antgaliai
Sisäinen tunniste1
OsaLOT-0002
Sisäinen tunniste2
OsaLOT-0003
Sisäinen tunniste3
OsaLOT-0004
Ilmoituksen nimiUltragarsinis skaleris
Sisäinen tunniste4
OsaLOT-0005
Ilmoituksen nimiSodasrovė
Sisäinen tunniste5
OsaLOT-0006
Sisäinen tunniste6
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Odontologinių priemonių pirkimas
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33126000 Sztomatológiai készülékek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Turbininiai antgaliai
Belső azonosító: 1
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 2
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: 3
Rész: LOT-0004
Cím: Ultragarsinis skaleris
Belső azonosító: 4
Rész: LOT-0005
Cím: Sodasrovė
Belső azonosító: 5
Rész: LOT-0006
Belső azonosító: 6
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33126000 Apparecchi per stomatologia
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Turbininiai antgaliai
Identificativo interno: 1
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 2
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: 3
Lotto: LOT-0004
Titolo: Ultragarsinis skaleris
Identificativo interno: 4
Lotto: LOT-0005
Titolo: Sodasrovė
Identificativo interno: 5
Lotto: LOT-0006
Identificativo interno: 6
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33126000 Stomatologijos prietaisai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Turbininiai antgaliai
Vidaus identifikatorius: 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Ultragarsinis skaleris
Vidaus identifikatorius: 4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: Sodasrovė
Vidaus identifikatorius: 5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: 6
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33126000 Zobārstniecības iekārtas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Turbininiai antgaliai
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Ultragarsinis skaleris
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Sodasrovė
Iekšējais identifikators: 5
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: 6
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Odontologinių priemonių pirkimas
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33126000 Apparati ta' l-istomatoloġija
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Turbininiai antgaliai
Identifikatur intern: 1
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: 2
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: 3
Lott: LOT-0004
Titlu: Ultragarsinis skaleris
Identifikatur intern: 4
Lott: LOT-0005
Titlu: Sodasrovė
Identifikatur intern: 5
Lott: LOT-0006
Identifikatur intern: 6
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33126000 Instrumentarium voor stomatologie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 6
Tytuł: Odontologinių priemonių pirkimas
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33126000 Urządzenia stomatologiczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Turbininiai antgaliai
Wewnętrzny identyfikator: 1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Ultragarsinis skaleris
Wewnętrzny identyfikator: 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Sodasrovė
Wewnętrzny identyfikator: 5
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: 6
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33126000 Aparate de stomatologie
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identificator intern: 1
Lot: LOT-0002
Identificator intern: 2
Lot: LOT-0003
Identificator intern: 3
Lot: LOT-0004
Identificator intern: 4
Lot: LOT-0005
Identificator intern: 5
Lot: LOT-0006
Identificator intern: 6
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33126000 Naprave za stomatologijo
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: Turbininiai antgaliai
Notranji identifikator: 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 3
Sklop: LOT-0004
Naslov: Ultragarsinis skaleris
Notranji identifikator: 4
Sklop: LOT-0005
Naslov: Sodasrovė
Notranji identifikator: 5
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: 6
452619-2026 - Konkurrensutsättning
Litauen – Utrustning för stomatologi – Odontologinių priemonių pirkimas
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelOdontologinių priemonių pirkimas
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33126000 Utrustning för stomatologi
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelTurbininiai antgaliai
Intern identifierare1
Del (anbudsområde)LOT-0002
Intern identifierare2
Del (anbudsområde)LOT-0003
Intern identifierare3
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelUltragarsinis skaleris
Intern identifierare4
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelSodasrovė
Intern identifierare5
Del (anbudsområde)LOT-0006
Intern identifierare6