2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa podnoszenia kompetencji pracowników Pracowni Metod Oceny
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: usługa podnoszenia kompetencji pracowników Pracowni Metod Oceny, w podziale na osiem Części: Część 1 – Podnoszenie kompetencji w zakresie architektury, działania i zastosowań sieci 5G (dla 2 osób) Część 2 – Podnoszenie kompetencji w zakresie identyfikacji podatności oraz metod ataków stosowanych przez osoby nieuprawnione w celu zwiększenia poziomu bezpieczeństwa systemów IT (dla 1 osoby) Część 3 – Podnoszenie kompetencji zespołu laboratorium w zakresie programowania i debugowania układów STM32 (dla 3 osób) Część 4 – Realizacja usługi podniesienia kompetencji z zakresu bezpieczeństwa usług chmurowych (dla 1 osoby) Część 5 – Realizacja usługi podniesienia kompetencji z zakresu cyberbezpieczeństwa systemów przemysłowych (dla 1 osoby) Część 6 – Podnoszenie kwalifikacji pracowników laboratorium OSCP+ (dla 1 osoby) Część 7 – Podnoszenie kompetencji w zakresie w obszarze systemów pomiarowych, automatyzacji testów, systemów wbudowanych oraz narzędzi inżynierskich (dla grupy min. 8, max. 12 osób) Część 8 – Realizacja usługi podniesienia kompetencji z zakresu bezpieczeństwa systemów informatycznych wraz z egzaminem certyfikacyjnym (dla 2 osób) 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ (oddzielnie dla każdej z Części). 3. Kod CPV: 80000000-4 Usługi edukacyjne i szkoleniowe 80500000-9 Usługi szkoleniowe 80510000-2 Usługi szkolenia specjalistycznego 4. Zamawiający wymaga, aby oferowany przedmiot zamówienia, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia nie obejmował: 1) produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa (Dz. U. z 2026 r. poz. 20 i 252), stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa, 2) produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, lub usługę ICT, lub proces ICT, określone w tej decyzji.
Interne Kennung: ZZOSE.2611.21.2026.281.MPU[CNN]
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia na usługi społeczne i inne szczególne usługi, w którym wartość zamówienia wyrażona w złotych jest równa lub przekracza równowartość kwoty 750 000 euro prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów art. 359 pkt 1) w zw. z art. 132 (przetarg nieograniczony) przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp. 2. Postępowanie jest prowadzone w języku polskim. 3. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania oferty wariantowej. 4. Na podstawie art. 257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostały mu przyznane 5. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części. Zamawiający nie dopuszcza możliwości złożenia oferty częściowej w ramach jednej części. 6. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. 7. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania oferty wariantowej. 8. Z analizy przedmiotu zamówienia wynika, że art. 100 ustawy Pzp nie znajduje zastosowania. 9. Zamawiający nie przewiduje wymagania w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp. 10. Zamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji. 11. Zamawiający zastosuje procedurę odwróconą badania i oceny ofert, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp. 12. Po złożeniu ofert Zamawiający dokona badania i oceny ofert, w tym poprawy omyłek, na podstawie art. 223 ustawy Pzp. 13. Po dokonaniu badania i oceny ofert, Zamawiający na podstawie art. 126 ustawy Pzp wezwie Wykonawcę, który złożył najwyżej ocenioną ofertę do złożenia podmiotowych środków dowodowych oraz na podstawie art. 139 ust. 2 wezwanie Wykonawcę, który złożył najwyżej ocenioną ofertę do złożenia oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 tj. JEDZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung, 80510000 Spezialausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Podnoszenie kompetencji w zakresie architektury, działania i zastosowań sieci 5G (dla 2 osób)
Beschreibung: Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ (oddzielnie dla każdej z części).
Interne Kennung: ZZOSE.2611.21.2026.281.MPU[CNN], Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Podnoszenie kompetencji w zakresie identyfikacji podatności oraz metod ataków stosowanych przez osoby nieuprawnione w celu zwiększenia poziomu bezpieczeństwa systemów IT (dla 1 osoby)
Interne Kennung: ZZOSE.2611.21.2026.281.MPU[CNN], Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Podnoszenie kompetencji zespołu laboratorium w zakresie programowania i debugowania układów STM32 (dla 3 osób)
Interne Kennung: ZZOSE.2611.21.2026.281.MPU[CNN], Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – Realizacja usługi podniesienia kompetencji z zakresu bezpieczeństwa usług chmurowych (dla 1 osoby)
Interne Kennung: ZZOSE.2611.21.2026.281.MPU[CNN], Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – Realizacja usługi podniesienia kompetencji z zakresu cyberbezpieczeństwa systemów przemysłowych (dla 1 osoby)
Interne Kennung: ZZOSE.2611.21.2026.281.MPU[CNN], Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 – Podnoszenie kwalifikacji pracowników laboratorium OSCP+ (dla 1 osoby)
Interne Kennung: ZZOSE.2611.21.2026.281.MPU[CNN], Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 – Podnoszenie kompetencji w zakresie w obszarze systemów pomiarowych, automatyzacji testów, systemów wbudowanych oraz narzędzi inżynierskich (dla grupy min. 8, max. 12 osób)
Interne Kennung: ZZOSE.2611.21.2026.281.MPU[CNN], Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 – Realizacja usługi podniesienia kompetencji z zakresu bezpieczeństwa systemów informatycznych wraz z egzaminem certyfikacyjnym (dla 2 osób)
Interne Kennung: ZZOSE.2611.21.2026.281.MPU[CNN], Część 8