See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamopdracht renovaties
Beschreibung: Raamcontract afwerking - Perceel 1: afwerking (afbraak-zachte vloeren-chape-tegelvloeren-pleisterwerken-wanden-verlaagde plafonds-binnenschrijnwerk-vast meubilair)
Interne Kennung: D0213_RCT_L001
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45400000 Baufertigstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: D0213_RCT_L001 - 1
Beschreibung: afwerking (afbraak-zachte vloeren-chape-tegelvloeren-pleisterwerken-wanden-verlaagde plafonds-binnenschrijnwerk-vast meubilair)
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: D0213_RCT_L001
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45400000 Afwerking van gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1