See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zestawów edukacyjnych narzędzi informatycznych dla szkół – sprzętu specjalistycznego w ramach Projektu „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2030”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów edukacyjnych narzędzi informatycznych dla szkół z terenu województwa wielkopolskiego biorących udział w Projekcie Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2030. Zamawiający podzielił zamówienie na 4 części: Część 1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa: - Pakietów do konstruowania i montażu robotów – 28 szt. - Pakietów robotów do nauki programowania typ 1 – 28 szt. - Pakietów robotów do nauki programowania typ 2 – 21 szt. - Pakietów robotów do nauki programowania typ 3 – 7 szt. - Pakietów mikrokontrolerów – 28 szt. Część 2 Przedmiotem zamówienia jest dostawa: - Drukarek 3D z zestawem filamentów oraz zestawem narzędzi – 28 szt. Część 3 Przedmiotem zamówienia jest dostawa: - Mikroskop biologiczny z ekranem LCD wraz z zestawem laboratoryjnym – 18 szt. Część 4 Przedmiotem zamówienia jest dostawa: - Czujnik do pomiaru przewodności – 18 sztuk - Czujnik pH – 18 sztuk - Czujnik O2 rozpuszczonego w wodzie – 18 sztuk - Kolorymetr – 18 sztuk - Czujnik temperatury – 18 sztuk - Czujnik światła – 18 sztuk - Czujnik CO2 – 18 sztuk - Waga laboratoryjna – 18 sztuk
Vorherige Bekanntmachung: 210163-2026
Interne Kennung: ODN-BP.3211.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38510000 Mikroskope, 38300000 Messinstrumente, 42962000 Druck- und Grafikausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa zestawów edukacyjnych narzędzi informatycznych dla szkół – sprzętu specjalistycznego w ramach Projektu „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2030” - Część 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: - Pakietów do konstruowania i montażu robotów – 28 szt. - Pakietów robotów do nauki programowania typ 1 – 28 szt. - Pakietów robotów do nauki programowania typ 2 – 21 szt. - Pakietów robotów do nauki programowania typ 3 – 7 szt. - Pakietów mikrokontrolerów – 28 szt. Przedmiot zamówienia został podzielony na 28 pakietów dostaw, zwanych Zestawami. Wyróżnia się Zestaw WLI 1-3, Zestaw WLI 4-8. Zestaw WLI 1-3 składa się z jednej sztuki Pakietu do konstruowania i montażu robotów, jednej sztuki Pakietu robotów do nauki programowania typ 1, jednej sztuki Pakietu robotów do nauki programowania typ 3, jednej sztuki Pakietu mikrokontrolerów. Zestaw WLI 4-8 składa się z jednej sztuki Pakietu do konstruowania i montażu robotów, jednej sztuki Pakietu robotów do nauki programowania typ 1, jednej sztuki Pakietu robotów do nauki programowania typ 2, jednej sztuki Pakietu mikrokontrolerów. Zestawów WLI 1-3 jest 7. Zestawów WLI 4-8 jest 21.
Interne Kennung: ODN-BP.3211.3.2026 - część 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa zestawów edukacyjnych narzędzi informatycznych dla szkół – sprzętu specjalistycznego w ramach Projektu „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2030” - cz. 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: - Drukarek 3D z zestawem filamentów oraz zestawem narzędzi – 28 szt. Przedmiot zamówienia został podzielony na 28 pakietów dostaw, zwanych Zestawami. Wyróżnia się Zestaw WLI. Zestaw WLI składa się z jednej sztuki Drukarki 3D z zestawem filamentów oraz zestawem narzędzi. Zestawów WLI jest 28.
Interne Kennung: ODN-BP.3211.3.2026 - część 2
Haupteinstufung (cpv): 42962000 Druck- und Grafikausrüstung
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa zestawów edukacyjnych narzędzi informatycznych dla szkół – sprzętu specjalistycznego w ramach Projektu „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2030” - cz. 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: - Mikroskop biologiczny z ekranem LCD wraz z zestawem laboratoryjnym – 18 szt. Przedmiot zamówienia został podzielony na 9 pakietów dostaw, zwanych Zestawami. Wyróżnia się Zestaw WLB. Zestaw WLB składa się z dwóch sztuk Mikroskopów biologicznych z ekranem LCD wraz z zestawem laboratoryjnym Zestawów WLB jest 9.
Interne Kennung: ODN-BP.3211.3.2026 - część 3
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa zestawów edukacyjnych narzędzi informatycznych dla szkół – sprzętu specjalistycznego w ramach Projektu „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2030” - cz. 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: - Czujnik do pomiaru przewodności – 18 sztuk - Czujnik pH – 18 sztuk - Czujnik O2 rozpuszczonego w wodzie – 18 sztuk - Kolorymetr – 18 sztuk - Czujnik temperatury – 18 sztuk - Czujnik światła – 18 sztuk - Czujnik CO2 – 18 sztuk - Waga laboratoryjna – 18 sztuk Przedmiot zamówienia został podzielony na 9 pakietów dostaw, zwanych Zestawami. Wyróżnia się Zestaw WLB. Zestaw WLB składa się z dwóch sztuk Czujnik do pomiaru przewodności, dwóch sztuk Czujnik pH , dwóch sztuk Czujnik O2 rozpuszczonego w wodzie, dwóch sztuk Kolorymetr, dwóch sztuk Czujnik temperatury, dwóch sztuk Czujnik światła, dwóch sztuk Czujnik CO2, dwóch sztuk Waga laboratoryjna. Zestawów WLB jest 9.
Interne Kennung: ODN-BP.3211.3.2026 - część 4
Haupteinstufung (cpv): 38300000 Messinstrumente