2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postdiensten
Beschreibung: Postdiensten
Interne Kennung: 2026-093-UNMS-MP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64100000 Post- und Kurierdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026-093-UNMS-MP - 1
Beschreibung: Brieven en aangetekende zendingen, prior en non-prior, nationaal en internationaal, gefrankeerd met een frankeermachine, met postzegels of door de dienstverlener
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 64112000 Briefpostdienste
Los: LOT-0002
Titel: 2026-093-UNMS-MP - 2
Beschreibung: Brieven, prior en non-prior, nationaal en internationaal, en verzendingen van periodieke uitgaven, met of zonder voorafgaande overdracht van adressen, gefrankeerd met een identificatiecode
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64111000 Postdienste im Zusammenhang mit Zeitungen und Zeitschriften
Los: LOT-0003
Titel: 2026-093-UNMS-MP - 3
Beschreibung: Verzending in grote hoeveelheden van nationale administratieve of commerciële briefwisseling, met of zonder voorafgaande overdracht van adressen
Interne Kennung: 3