452696-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Hochleistungsreifen – Pneumatiky na hlavní druhy vojenských vozidel do 3,5t.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPneumatiky na hlavní druhy vojenských vozidel do 3,5t.
BeschreibungDodávky pneumatik na hlavní druhy vojenských vozidel do 3,5t.
Interne KennungSpMO 15484/2026-551200
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34352000 Hochleistungsreifen
5. Los
LosLOT-0001
452696-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusSpMO 15484/2026-551200
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 34352000 Raskeveokite rehvid
5. Osa
OsaLOT-0001
452696-2026 - Verseny
Csehország – Nagy teherbírású gumiabroncsok – Pneumatiky na hlavní druhy vojenských vozidel do 3,5t.
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóSpMO 15484/2026-551200
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34352000 Nagy teherbírású gumiabroncsok
5. Rész
RészLOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: SpMO 15484/2026-551200
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34352000 Pneus para veículos pesados
5. Lote
Lote: LOT-0001