2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie vletterdiensten en drinkwaterleveringen
Beschreibung: Port of Den Helder (PoDH) zet een marktconsultatie uit ter voorbereiding op een mogelijke aanbesteding voor de uitvoering van twee operationele diensten in de haven: vletterdiensten en drinkwaterleveringen aan schepen. Momenteel worden deze diensten door twee afzonderlijke leveranciers uitgevoerd. PoDH onderzoekt of het wenselijk en haalbaar is om deze opdrachten samen te voegen tot één geïntegreerde opdracht, met het oog op efficiëntie en het beperken van logistieke stromen in de haven. Vletterdiensten ca. 90% van de bezoekende schepen maakt gebruik van vletterdiensten, waarvan ca. 40% ook gebruikmaakt voor de verplaatsing naar een andere steiger. Aantal bezoekende schepen = 1.607 (2024), 1.772 (2023), 1.842 (2022). Drinkwaterleveringen: jaarlijkse waterverbruik per m3 = 112.758 (2024), 122.415 (2023), 132.465 (2022).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63726000 Diverse Hilfsdienste für den Transport zu Wasser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65111000 Trinkwasserversorgung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Port of Den Helder (PoDH) zet een marktconsultatie uit ter voorbereiding op een mogelijke aanbesteding voor de uitvoering van twee operationele diensten in de haven: vletterdiensten en drinkwaterleveringen aan schepen. Momenteel worden deze diensten door twee afzonderlijke leveranciers uitgevoerd. PoDH onderzoekt of het wenselijk en haalbaar is om deze opdrachten samen te voegen tot één geïntegreerde opdracht, met het oog op efficiëntie en het beperken van logistieke stromen in de haven.
Interne Kennung: 1