See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie ekspertyz budowalnych wraz ze sporządzeniem dokumentacji projektowo-kosztorysowej 4 piwnic budynków zlokalizowanych na terenie miasta Ozorków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie ekspertyzy (Zadanie 1) oraz dokumentacji projektowo-kosztorysowej (Zadanie 2) do zapewnienia funkcjonalności miejsca doraźnego schronienia z podziałem na 4 części zamówienia: Część 1. w Szkole Podstawowej nr 5 przy ul. Cegielnianej 25 w Ozorkowie, Część 2. w Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Lotniczej 1 w Ozorkowie, Część 3. w budynku Urzędu Miasta przy ul. Stanisława Wigury 1 w Ozorkowie, Część 4. w budynku Urzędu Miasta przy ul. Listopadowej 16 w Ozorkowie w ramach zadania pn.: „Przygotowanie dokumentacji technicznej do zapewnienia funkcjonalności miejsc doraźnego schronienia – Obszar I – Obiekty zbiorowej ochrony”.
Interne Kennung: WE.042.7.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 75220000 Verteidigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: cz. 1 - Szkoła Podstawowa nr 5 przy ul. Cegielnianej 25 w Ozorkowie
Beschreibung: Zamówienie obejmuje opracowanie ekspertyzy (Zadanie 1) oraz w ramach prawa opcji (Zadanie 2) - dokumentacji projektowo-kosztorysowej do zapewnienia funkcjonalności miejsca doraźnego schronienia w Szkole Podstawowej nr 5 przy ul. Cegielnianej 25 w Ozorkowie na poziomie - 1
Interne Kennung: część 1 - WE.042.7.2026
Los: LOT-0002
Titel: cz. 2 - Szkoła Podstawowa nr 2 przy ul. Lotniczej 1 w Ozorkowie
Beschreibung: Zamówienie obejmuje opracowanie ekspertyzy (Zadanie 1) oraz w ramach prawa opcji (Zadanie 2) - dokumentacji projektowo-kosztorysowej do zapewnienia funkcjonalności miejsca doraźnego schronienia w Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Lotniczej 1 w Ozorkowie na poziomie - 1
Interne Kennung: część 2 - WE.042.7.2026
Los: LOT-0003
Titel: cz. 3 - budynek Urzędu Miasta przy ul. Stanisława Wigury 1 w Ozorkowie
Beschreibung: Zamówienie obejmuje opracowanie ekspertyzy (Zadanie 1) oraz w ramach prawa opcji (Zadanie 2) - dokumentacji projektowo-kosztorysowej do zapewnienia funkcjonalności miejsca doraźnego schronienia w budynku Urzędu Miasta przy ul. Stanisława Wigury 1 w Ozorkowie na poziomie -1
Interne Kennung: część 3 - WE.042.7.2026
Los: LOT-0004
Titel: cz. 4 - budynek Urzędu Miasta przy ul. Listopadowej 16 w Ozorkowie
Beschreibung: Zamówienie obejmuje opracowanie ekspertyzy (Zadanie 1) oraz w ramach prawa opcji (Zadanie 2) - dokumentacji projektowo-kosztorysowej do zapewnienia funkcjonalności miejsca doraźnego schronienia w budynku Urzędu Miasta przy ul. Listopadowej 16 w Ozorkowie na poziomie -1
Interne Kennung: część 4 - WE.042.7.2026