2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa stałego dostępu do internetu w systemie WiFi/przewodowym z możliwością odbioru telewizji w budynku internatowym przy ulicy Klonowej 6 w Lublińcu
Beschreibung: Usługa stałego dostępu do internetu w systemie WiFi/przewodowym z możliwością odbioru telewizji w budynku internatowym przy ulicy Klonowej 6 w Lublińcu
Vorherige Bekanntmachung: 302599-2026
Interne Kennung: BP-DZP.2610.52.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92230000 Kabelrundfunk und -fernsehen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72400000 Internetdienste
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: Montaż i aktywacja systemu. Świadczenie usług stałego dostępu do internetu i telewizji w internacie w Lublińcu przy ulicy Klonowej 6 dla 60 odbiorców przez 48 miesięcy.
Interne Kennung: BP-DZP.2610.52.2026