See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia do laboratorium
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia do laboratorium Zamawiającego (ul. Fortecznej 12, 61-362 Poznań) Postępowanie podzielone zostało na 11 części:
Interne Kennung: ZP/P/41/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39151000 Diverse Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 38437000 Laborpipetten und Zubehör, 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen, 35113000 Schutzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa wyposażenia do laboratorium - część 1: Meble Biurowe oraz wyposażenie szatni pracowniczej
Beschreibung: - Biurko narożne prawe – 1 sztuka - Biurko narożne lewe – 1 sztuka - Szafka pod biurko z 4 szufladami – 4sztuki - Szafa z półkami – 2 sztuki - Fotel biurowy obrotowy na kółkach – 2 sztuki - Szafka ubraniowa do szatni pracowniczej - 2 drzwiowa – 6 sztuk
Interne Kennung: ZP/P/41/25 - część 1
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa wyposażenia do laboratorium - część 2: Mieszalnik laboratoryjny
Beschreibung: Dostawa mieszalnika próżniowego do przygotowywania mas elektrodowych w warunkach laboratoryjnych - 1 szt.
Interne Kennung: ZP/P/41/25 - część 2
Haupteinstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa wyposażenia do laboratorium - część 3: Komputery wraz z monitorami , urządzenie wielofunkcyjne , aparat/kamera do rejestracji i dokumentowania
Beschreibung: Komputer stacjonarny – 2 sztuki Komputer przenośny laptop - 1 sztuka Monitor 27 cali - 4 sztuki Urządzenie wielofunkcyjne – 1 sztuka Aparat/kamera do rejestracji i dokumentowania – 1 komplet Mysz bezprzewodowa do komputera – 3 sztuki Klawiatura bezprzewodowa do komputera – 2 sztuki
Interne Kennung: ZP/P/41/25 - część 3
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa wyposażenia do laboratorium - część 4: Stoły oraz regały warsztatowe
Beschreibung: Stół roboczy do dużych obciążeń - 5 sztuk Regał magazynowy - 8 sztuk
Interne Kennung: ZP/P/41/25 - część 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa wyposażenia do laboratorium - część 5: Dygestorium wraz z doprowadzeniem odciągu – 3 sztuki
Beschreibung: Dygestorium z komorą metalową - 2 sztuki Dygestorium przeciwwybuchowe - 1 sztuka
Interne Kennung: ZP/P/41/25 - część 5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa wyposażenia do laboratorium - część 6: Meble laboratoryjne, stoły wagowe, stanowiska do mycia
Beschreibung: Szafka zlewozmywakowa 1200x710x860/1360 mm – 2 szt. Płyta zlewozmywakowa o gabarytach 1200x750 mm – 2 szt. Stół wagowy (antywibracyjny) bez szafki – 2 szt. Stół wagowy (antywibracyjny) z szafką – 1 szt. Szafka 600 wisząca lewa – 2 szt. Szafka 600 wisząca prawa – 3 szt. Listwa do zawieszenia szafek na ścianę – 1 szt. Stół roboczy wzmocniony - stelaż A - kształtny o gabarytach 1260x750x860 mm – 2 szt. Stół roboczy wzmocniony - stelaż A - kształtny o gabarytach 960x750x860 mm – 1 szt. Płyta do stołu roboczego o gabarytach 1260x750 mm, z ceramiki monolitycznej – 2 szt. Płyta do stołu roboczego o gabarytach 960x750 mm, z ceramiki monolitycznej – 1 szt. Szafka 600 bez blatu, z 3 szufladami – 2 szt. Szafka 600 bez blatu, bez szuflad – 2 szt. Szafka 450 bez blatu, bez szuflad, lewa – 1 szt. Szafka 450 bez blatu, bez szuflad, prawa – 1 szt. Osłona boczna do stołu – 2 szt. Stół roboczy - stelaż C - kształtny o gabarytach 1200x600x860 mm – 2 szt. Stół roboczy - stelaż C - kształtny o gabarytach 600x600x860 mm – 2 szt. Płyta do stołu roboczego o gabarytach 1800x600 mm, z ceramiki monolitycznej – 2 szt. Szafka 600 bez blatu, z 3 szufladami – 2 szt. Stół roboczy wzmocniony - stelaż A - kształtny o gabarytach 960x750x860 mm – 2 szt. Stół roboczy wzmocniony - stelaż A - kształtny o gabarytach 1560x750x860 mm – 2 szt. Stół roboczy - stelaż C - kształtny o gabarytach 1420x750x860 mm – 2 szt. Płyta do stołu roboczego o gabarytach 960x750 mm, z ceramiki monolitycznej – 2 szt. Płyta do stołu roboczego o gabarytach 1560x750 mm, z ceramiki monolitycznej – 2 szt. Płyta do stołu roboczego o gabarytach 1420x750 mm, z ceramiki monolitycznej – 2 szt. Szafka 600 bez blatu, z 4 szufladami – 2 szt. Szafka 600 bez blatu, z 3 szufladami– 2 szt. Szafka 300 bez blatu, z 3 szufladami – 2 szt. Szafka 500 bez blatu, bez szuflad, lewa – 2 szt. Szafka 500 bez blatu, bez szuflad, prawa – 2 szt. Szafka 420 bez blatu, prawa – 2 szt. Osłona boczna do stołu 150x736 – 2 szt. Stół pod aparaturę - stelaż A - kształtny o gabarytach 1200x750x860 mm, w dolnej części półka laminowana - 2 szt. Stół narożnikowy - stelaż C - kształtny o gabarytach 750x1200x1200x750x860 – 1 szt. Płyta do stołu roboczego o gabarytach 1800x750 mm, z ceramiki monolitycznej – 1 szt. Płyta do stołu roboczego o gabarytach 1200x750 mm, z ceramiki monolitycznej – 2 szt. Szafka narożnikowa bez blatu, bez szuflad – 2 szt. Stół roboczy - stelaż C - kształtny o gabarytach 1200x600x860 mm - 2 szt. Stół roboczy - stelaż C - kształtny o gabarytach 600x600x860 mm - 1 szt. Płyta do stołu roboczego o gabarytach 1800x600 mm, z laminatu pokryta HPL z obrzeżem prostym - 1 szt. Płyta do stołu roboczego o gabarytach 1200x750 mm, z laminatu pokryta HPL z obrzeżem prostym - 1 szt. Szafka 600 wisząca, laminowana, pełna – lewa - 2 szt. Szafka 600 wisząca, laminowana, pełna – prawa - 3 szt. Szafka 600 bez blatu, z 3 szufladami, podwieszana, laminowana - 2 szt. Szafka 600 bez blatu, bez szuflad, podwieszana, laminowana – prawa -1 szt. Szafka 600 bez blatu, bez szuflad, podwieszana, laminowana – prawa - 2 szt. Zlew – 1 szt. Bateria – 1 szt. Krzesło pracownicze z siedziskiem i oparciem wykonane z poliuretanu- 2 szt. Krzesło pracownicze z siedziskiem i oparciem wykonane z poliuretanu- 3 szt. Taborety z siedziskiem wykonanym z poliuretanu- 3 szt. Taborety z siedziskiem wykonanym z poliuretanu- 2 szt.
Interne Kennung: ZP/P/41/25 - część 6
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa wyposażenia do laboratorium - część 7: Szafy na chemikalia – 3 sztuki
Beschreibung: Szafa na chemikalia - 4 sztuki
Interne Kennung: ZP/P/41/25 - część 7
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa wyposażenia do laboratorium - część 8: Drobny sprzęt laboratoryjny
Beschreibung: Waga analityczna – 2 sztuki Waga techniczna – 2 sztuki Eksykator szafkowy – 2 sztuki Mieszadła magnetyczne – 6 sztuki Zestaw pipet automatycznych – 4 sztuki
Interne Kennung: ZP/P/41/25 - część 8
Haupteinstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa wyposażenia do laboratorium - część 9: System monitoringu z kamerami oraz zestawy czujników
Beschreibung: System monitoringu z kamerami oraz zestawy czujników (czad, substancje niebezpieczne itd.)
Interne Kennung: ZP/P/41/25 - część 9
Haupteinstufung (cpv): 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa wyposażenia do laboratorium - część 10: Dostawa, montaż i uruchomienie komory klimatycznej
Beschreibung: Dostawa, montaż i uruchomienie komory klimatycznej
Interne Kennung: ZP/P/41/25 - część 10
Los: LOT-0011
Titel: Dostawa wyposażenia do laboratorium - część 11: Dostawa, montaż i uruchomienie stanowisk bezpieczeństwa do wykonywania testów oraz przechowywania chemicznych źródeł prądu, surowców do wytwarzania ogniw litowych oraz odpadów technologicznych.
Beschreibung: Kontener bezpieczeństwa – 1 sztuka, Mobilne stanowiska bezpieczeństwa – 2 sztuki
Interne Kennung: ZP/P/41/25 - część 11
Haupteinstufung (cpv): 35113000 Schutzausrüstung