2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fysieke boeken
Beschreibung: De scope van deze aanbesteding omvat het bestelproces, de administratieve afhandeling, levering en verzending van fysieke boeken naar locaties van Fontys ter attentie van de besteller. Binnen de scope van de opdracht vallen boeken die vallen onder de Wvbp, Grijze boeken, Buitenlandse boeken en Tweedehandsboeken. E-books en studieboeken voor de boekenlijst van studenten vallen buiten de scope van de opdracht. € 1.200.000
Interne Kennung: CN-00918
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22110000 Gedruckte Bücher
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Eenmalige verlengingsoptie met 24 maanden.