452816-2026 - Ergebnis
Tschechien – Röntgenkontrollausrüstung – Nákup mobilního velkokapacitního RTG pro Celní správu ČR
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNákup mobilního velkokapacitního RTG pro Celní správu ČR
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodání 1 kusu mobilního velkokapacitního RTG v rámci projektu CCEI BCROSS II. Nosič RTG musí splňovat požadavky platných právních předpisů pro provoz vozidel na pozemních komunikacích v ČR. Předmět veřejné zakázky je blíže vymezen v Příloze č. 1 této ZD – Technická specifikace a v Příloze č. 2 této ZD – Závazný vzor smlouvy (dále jen „Závazný vzor smlouvy“).
Interne Kennung36/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtevřené řízení
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38582000 Röntgenkontrollausrüstung
5. Los
LosLOT-0001