2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie przeglądów E70 wraz z dostawą części do modułów kogeneracyjnych MWM zainstalowanych w elektrowni biogazowej na terenie Wodnego Parku Tychy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przeglądów E70 wraz z dostawą części do modułów kogeneracyjnych MWM zainstalowanych w elektrowni biogazowej na terenie Wodnego Parku Tychy, tj: - WPT AG1: MWM typ TCG 2016V08C; nr fabryczny silnika: 2213092, nr fabr. modułu 1492952, typ prądnicy MJB 355 MB4 B20, nr MD17249 - WPT AG2: MWM typ TCG 2016V08C; nr fabryczny silnika: 2213117, nr fabr. modułu 1492954, typ prądnicy MJB 355MB4 B20, nr MD17251 Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz sposób jego wykonania określony jest w załączniku nr 6 do SWZ a także w zestawieniu cenowym (załącznik nr 1A do SWZ) oraz Istotnych postanowieniach umowy (dalej IPU) – załączniku nr 5 do SWZ
Interne Kennung: EU/JNJ/przeglądy_E70/19/05/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50500000 Reparatur und Wartung von Pumpen, Ventilen, Hähnen, Metallbehältern und Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przeglądów E70 wraz z dostawą części do modułów kogeneracyjnych MWM zainstalowanych w elektrowni biogazowej na terenie Wodnego Parku Tychy, tj: - WPT AG1: MWM typ TCG 2016V08C; nr fabryczny silnika: 2213092, nr fabr. modułu 1492952, typ prądnicy MJB 355 MB4 B20, nr MD17249 - WPT AG2: MWM typ TCG 2016V08C; nr fabryczny silnika: 2213117, nr fabr. modułu 1492954, typ prądnicy MJB 355MB4 B20, nr MD17251 Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz sposób jego wykonania określony jest w załączniku nr 6 do SWZ a także w zestawieniu cenowym (załącznik nr 1A do SWZ) oraz Istotnych postanowieniach umowy (dalej IPU) – załączniku nr 5 do SWZ.