See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KO/L/34/26/LCOH/MM Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu hematologii i/lub chorób wewnętrznych w Centrum Hematologiczno – Transplantacyjnym DCOPiH
Beschreibung: Wykonywanie świadczeń opieki zdrowotnej z zakresu hematologii i/lub chorób wewnętrznych w Centrum Hematologiczno – Transplantacyjnym DCOPiH min. 78 godzin w miesiącu, w postaci pełnienia dyżurów medycznych w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godzinach 15:05 – 07:30 dnia następnego oraz w weekendy i święta w godzinach 07:30 – 07:30 dnia następnego w ramach lecznictwa stacjonarnego w Centrum Hematologiczno i Transplantacyjnym, w pomieszczeniach należących do Udzielającego Zamówienia, zgodnie z przyjętym harmonogramem czasu pracy i bieżącymi potrzebami.
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85110000 Dienstleistungen von Krankenhäusern und zugehörige Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001