See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Rámcová dohoda o provádění výcviku v rámci projektu „Zvyšování dovedností řidičů terénních čtyřkolek Hasičského záchranného sboru České republiky 2025“
Beschreibung: Jedná se o opakované vyhlášení zrušených částí 1 a 3 u nadlimitní veřejné zakázky vedené pod číslem NEN N006/25/V00034527 1 část: Provádění výcviku v kurzech bezpečné jízdy s terénními vozidly ATV/UTV pro řidiče HZS ČR v rámci projektu „„Zvyšování dovedností řidičů terénních čtyřkolek Hasičského záchranného sboru České republiky 2025““– oblast A. 2 část: Provádění výcviku v kurzech bezpečné jízdy s terénními vozidly ATV/UTV pro řidiče HZS ČR v rámci projektu „„Zvyšování dovedností řidičů terénních čtyřkolek Hasičského záchranného sboru České republiky 2025““– oblast C.
Interne Kennung: ZU-113/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Provádění výcviku v kurzech bezpečné jízdy s terénními vozidly ATV/UTV pro řidiče Hasičského záchranného sboru České republiky (dále jen „HZS ČR“) v rámci projektu „Zvyšování dovedností řidičů terénních čtyřkolek Hasičského záchranného sboru České republiky 2025“ financovaného z Fondu zábrany škod České kanceláře pojistitelů v rozsahu a způsobem dle specifikace zadavatele v přílohách těchto zadávacích podmínek (dále jen „ZP“). Předpokládaný počet řidičů HZS ČR, kteří se budou účastnit výcviku v kurzech bezpečné jízdy v průběhu dvou let ode dne nabytí účinnosti rámcové dohody, tedy v průběhu dvou výcvikových let, činí celkem 1800 osob Veřejná zakázka bude rozdělena na 4 části: 1 část: Provádění výcviku v kurzech bezpečné jízdy s terénními vozidly ATV/UTV pro řidiče HZS ČR v rámci projektu „„Zvyšování dovedností řidičů terénních čtyřkolek Hasičského záchranného sboru České republiky 2025““– oblast A. 2 část: Provádění výcviku v kurzech bezpečné jízdy s terénními vozidly ATV/UTV pro řidiče HZS ČR v rámci projektu „„Zvyšování dovedností řidičů terénních čtyřkolek Hasičského záchranného sboru České republiky 2025““– oblast C.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80411000 Ausbildung in Fahrschulen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 část: Provádění výcviku v kurzech bezpečné jízdy s terénními vozidly ATV/UTV pro řidiče HZS ČR v rámci projektu „„Zvyšování dovedností řidičů terénních čtyřkolek Hasičského záchranného sboru České republiky 2025““– oblast A
Beschreibung: Provádění výcviku v kurzech bezpečné jízdy s terénními vozidly ATV/UTV pro řidiče Hasičského záchranného sboru České republiky (dále jen „HZS ČR“) v rámci projektu „Zvyšování dovedností řidičů terénních čtyřkolek Hasičského záchranného sboru České republiky 2025“ financovaného z Fondu zábrany škod České kanceláře pojistitelů v rozsahu a způsobem dle specifikace zadavatele v přílohách těchto zadávacích podmínek (dále jen „ZP“).
Interne Kennung: ZU-113-1/2025
Los: LOT-0002
Titel: 2 část: Provádění výcviku v kurzech bezpečné jízdy s terénními vozidly ATV/UTV pro řidiče HZS ČR v rámci projektu „„Zvyšování dovedností řidičů terénních čtyřkolek Hasičského záchranného sboru České republiky 2025““– oblast C.
Interne Kennung: ZU-113-2/2026