See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa implantów ortopedycznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa implantów ortopedycznych wskaza-nych w załączniku nr 2 -formularz asortymentowo-cenowy, do Działu Farmacji Szpitalnej – zgodnie z nazwą i ilością określoną w zadaniach cenowych. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 8 pakietów 3. Zestawienie wymaganych parametrów jakościowo-ilościowych szczegółowo zostało opisane w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/07/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa implantów ortopedycznych wskaza-nych w załączniku nr 2 -formularz asortymentowo-cenowy, do Działu Farmacji Szpitalnej – zgodnie z nazwą i ilością określoną w zadaniach cenowych. 2. Zestawienie wymaganych parametrów jakościowo-ilościowych szczegółowo zostało opisane w załączniku nr 2 do SWZ. 3. Zadanie nr 1 obejmuje Implanty do zaopatrywania złamań i artrodez w obrębie kości paliczków, śródręcza i przodostopia, głowy kości promieniowej oraz wyrostka dziobiastego, pod śruby 1.2/1.5 oraz 2.0/2.3 nieblokowane i blokowane. Blokowane - pozwalające na wprowadzenie śruby w zakresie kąta +/- 15 stopni, blokowanie w systemie trójpunktowego bezgwintowego blokowania na docisk.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W przypadku niewyczerpania w całości środków wynikających z zawartej Umowy (przyszłej) , w okresie jej obowiązywania Zamawiający zastrzega sobie prawo opcji polegające na wydłużeniu terminu wykonywania umowy o dodatkowe 6 miesięcy. Wykonawca nie może odmówić wykonania umowy w zakresie objętym opcją, o ile tylko Zamawiający złoży oświadczenie (pisemne albo w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym, pod rygorem nieważności) o skorzystaniu z niej, na co najmniej 1 miesiąc przed upływem terminu obowiązywania umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa implantów ortopedycznych wskaza-nych w załączniku nr 2 -formularz asortymentowo-cenowy, do Działu Farmacji Szpitalnej – zgodnie z nazwą i ilością określoną w zadaniach cenowych. 2. Zestawienie wymaganych parametrów jakościowo-ilościowych szczegółowo zostało opisane w załączniku nr 2 do SWZ. 3. Zadanie nr 2 obejmuje Implanty pod śruby 2.5 mm, do artrodezy nadgarstka oraz zaopatrywania złamań w obrębie dalszej nasady kości promieniowej i łokciowej. Blokowane - pozwalające na wprowadzenie śruby w zakresie kąta +/- 15 stopni, blokowanie w systemie trójpunktowego bezgwintowego blokowania na docisk.
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa implantów ortopedycznych wskaza-nych w załączniku nr 2 -formularz asortymentowo-cenowy, do Działu Farmacji Szpitalnej – zgodnie z nazwą i ilością określoną w zadaniach cenowych. 2. Zestawienie wymaganych parametrów jakościowo-ilościowych szczegółowo zostało opisane w załączniku nr 2 do SWZ. 3. Zadanie nr 3 obejmuje Implanty do zaopatrywania złamań w obrębie kości stopy oraz korekcji palucha koślawego, pod śruby 2.8 mm. Blokowane - pozwalające na wprowadzenie śruby w zakresie kąta +/- 15 stopni, blokowanie w systemie trójpunktowego bezgwintowego blokowania na docisk.
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa implantów ortopedycznych wskaza-nych w załączniku nr 2 -formularz asortymentowo-cenowy, do Działu Farmacji Szpitalnej – zgodnie z nazwą i ilością określoną w zadaniach cenowych. 2. Zestawienie wymaganych parametrów jakościowo-ilościowych szczegółowo zostało opisane w załączniku nr 2 do SWZ. 3. Zadanie nr 4 obejmuje Implanty do korekcji w obrębie kości stopy, pod śruby 2.8 mm oraz 3.5 mm. Blokowane - pozwalające na wprowadzenie śruby w zakresie kąta +/- 15 stopni, blokowanie w systemie trójpunktowego bezgwintowego blokowania na docisk.
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa implantów ortopedycznych wskaza-nych w załączniku nr 2 -formularz asortymentowo-cenowy, do Działu Farmacji Szpitalnej – zgodnie z nazwą i ilością określoną w zadaniach cenowych. 2. Zestawienie wymaganych parametrów jakościowo-ilościowych szczegółowo zostało opisane w załączniku nr 2 do SWZ. 3. Zadanie nr 5 obejmuje Implanty do zaopatrywania złamań w obrębie kości piszczeli i strzałki, pod śruby 2.8 mm oraz 3.5 mm. Blokowane - pozwalające na wprowadzenie śruby w zakresie kąta +/- 15 stopni, blokowanie w systemie trójpunktowego bezgwintowego blokowania na docisk.
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa implantów ortopedycznych wskaza-nych w załączniku nr 2 -formularz asortymentowo-cenowy, do Działu Farmacji Szpitalnej – zgodnie z nazwą i ilością określoną w zadaniach cenowych. 2. Zestawienie wymaganych parametrów jakościowo-ilościowych szczegółowo zostało opisane w załączniku nr 2 do SWZ. 3. Zadanie nr 6 obejmuje Śruby samowiercące
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa implantów ortopedycznych wskaza-nych w załączniku nr 2 -formularz asortymentowo-cenowy, do Działu Farmacji Szpitalnej – zgodnie z nazwą i ilością określoną w zadaniach cenowych. 2. Zestawienie wymaganych parametrów jakościowo-ilościowych szczegółowo zostało opisane w załączniku nr 2 do SWZ. 3. Zadanie nr 7 obejmuje Implanty i systemy ortopedyhczne
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa implantów ortopedycznych wskaza-nych w załączniku nr 2 -formularz asortymentowo-cenowy, do Działu Farmacji Szpitalnej – zgodnie z nazwą i ilością określoną w zadaniach cenowych. 2. Zestawienie wymaganych parametrów jakościowo-ilościowych szczegółowo zostało opisane w załączniku nr 2 do SWZ. 3. Zadanie nr 8 obejmuje Implanty ortopedyczne – wymagany depozyt.