2. Verfahren
Verfahren
Titel: (DFP.271.42.2026.AMW) Aparatura medyczna ujęta w przedsięwzięciu pn. „Wzmocnienie potencjału Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie w zakresie udzielania świadczeń w obszarze kardiologii poprzez zakup specjalistycznego sprzętu medycznego” w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” - dostawa wyposażenia wraz (...)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest aparatura medyczna ujęta w przedsięwzięciu pn. „Wzmocnienie potencjału Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie w zakresie udzielania świadczeń w obszarze kardiologii poprzez zakup specjalistycznego sprzętu medycznego” w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” - dostawa wyposażenia wraz z instalacją, uruchomieniem i szkoleniem personelu. (Aparat do wysokoprzepływowej terapii tlenem, Respirator transportowy, Urządzenie do diagnozy zaburzeń snu z możliwością przekazywania wyniku do dokumentacji elektronicznej, System pozycjonowania pacjenta kompatybilny ze stołem operacyjnym, Ultra- lekkie fartuchy RTG). W ramach niniejszego przedmiotu zamówienia należy uwzględnić: sprzęt, dostawę sprzętu do Zamawiającego, instalację i uruchomienie sprzętu, szkolenie personelu (zgodnie z wymogami wskazanymi dla każdej części w opisie przedmiotu zamówienia).
Vorherige Bekanntmachung: 245934-2026
Interne Kennung: DFP.271.42.2026.AMW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35113420 Strahlenschutzkleidung, auch gegen nukleare Strahlung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33157810 Sauerstofftherapieanlage, 44611200 Atemschutzgeräte, 33124100 Diagnostikausrüstung, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Aparat do wysokoprzepływowej terapii tlenem (2 sztuki) dostawa, instalacja i uruchomienie sprzętu, szkolenie personelu
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 33157810 Sauerstofftherapieanlage
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Respirator transportowy (1 sztuka) dostawa, instalacja i uruchomienie sprzętu, szkolenie personelu
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 44611200 Atemschutzgeräte
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Beschreibung: System pozycjonowania pacjenta (2 sztuki) dostawa
Interne Kennung: Część 4
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0005
Titel: Część 5
Beschreibung: Ultra- lekki fartuch RTG (30 sztuk) dostawa
Interne Kennung: Część 5