See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oleju napędowego do Regionalnego Zakładu Gospodarowania Odpadami w Słajsinie, SPO w Mokrawicy, SPO w Świnoujściu i SPO w Mielenku Drawskim
Beschreibung: . Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju napędowego do Regionalnego Zakładu Gospodarowania Odpadami w Słajsinie, SPO w Mokrawicy, SPO w Świnoujściu i SPO w Mielenku Drawskim z podziałem na 4 części
Vorherige Bekanntmachung: 683011-2024
Interne Kennung: IZ.271.9.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Dostawa oleju napędowego do Regionalnego Zakładu Gospodarowania Odpadami w Słajsinie
Beschreibung: część 1 Słajsino – zakres zamówienia obejmuje bezgotówkowe tankowanie paliw płynnych w ilości nie przekraczającej 1 250 000,00 L w poniższym asortymencie: a) olej napędowy – 1 250 000,00 L b) sprzedaż będzie dokonywana bezgotówkowo c) miejscem dostarczenia paliw jest RZGO w Słajsinie d) sprzedaż paliwa realizowana będzie poprzez tankowanie do zbiorników paliw e) pojemność : 3 zbiorniki x 5000 L = 15000 L f) minimalna ilość jednorazowej dostawy będzie zależała od ilości zużytego paliwa, maksymalnie 15000 L
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Dostawa oleju napędowego do SPO w Mokrawicy
Beschreibung: część 2 część 2 Mokrawica – zakres zamówienia obejmuje bezgotówkowe tankowanie paliw płynnych w ilości nie przekraczającej 65 000,00 L w poniższym asortymencie: a) olej napędowy – 65 000,00 L b) sprzedaż będzie dokonywana bezgotówkowo c) miejscem dostarczenia paliw jest SPO Mokrawica d) sprzedaż paliwa realizowana będzie poprzez tankowanie do zbiorników paliw e) pojemność zbiornika : 3500 L f) minimalna ilość jednorazowej dostawy będzie zależała od ilości zużytego paliwa, maksymalnie 3500 L
Interne Kennung: IZ.271.9.1.2024
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Dostawa oleju napędowego do SPO w Świnoujściu
Beschreibung: część 3 Świnoujście – zakres zamówienia obejmuje bezgotówkowe tankowanie paliw płynnych w ilości nie przekraczającej 105 000,00 L w poniższym asortymencie: a) olej napędowy – 105 000,00 L b) sprzedaż będzie dokonywana bezgotówkowo c) miejscem dostarczenia paliw jest SPO w Świnoujściu d) sprzedaż paliwa realizowana będzie poprzez tankowanie do zbiorników paliw e) pojemność zbiornika : 3500 L f) minimalna ilość jednorazowej dostawy będzie zależała od ilości zużytego paliwa, maksymalnie 3500 L
Interne Kennung: IZ.271.9.2.2024
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Dostawa oleju napędowego do SPO w Mielenku Drawskim
Beschreibung: część 4 Mielenko Drawskie – zakres zamówienia obejmuje bezgotówkowe tankowanie paliw płynnych w ilości nie przekraczającej 35 000,00 L w poniższym asortymencie a) olej napędowy – 35 000,00 L b) sprzedaż będzie dokonywana bezgotówkowo c) miejscem dostarczenia paliw jest SPO w Mielenku Drawskim d) sprzedaż paliwa realizowana będzie poprzez tankowanie do zbiorników paliw e) pojemność zbiornika : 3500 L f) minimalna ilość jednorazowej dostawy będzie zależała od ilości zużytego paliwa, maksymalnie 3500 L
Interne Kennung: IZ.271.9.3.2024