2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup mobilnych stacji monitoringu powietrza
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 3 sztuk stacji mobilnych w skład, których wchodzi mobilny kontener pomiarowy z możliwością zainstalowania na istniejących w Głównym Inspektoracie Ochrony Środowiska przyczepach (WIOLA W-600H), analizator do ciągłego, automatycznego pomiaru stężeń pyłu zawieszonego PM10/PM2.5, zintegrowany zestaw meteorologiczny wyposażony w czujnik kierunku i prędkości wiatru, temperatury, wilgotności względnej i ciśnienia atmosferycznego, datalogger, analizator tlenków azotu, analizator ozonu, kalibrator wielogazowy wraz z generatorem powietrza zerowego.i
Vorherige Bekanntmachung: 264421-2026
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.20.2026.KJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38344000 Ausrüstung für Verunreinigungsüberwachung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
Los: LOT-0006
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 3 sztuk stacji mobilnych w skład, których wchodzi mobilny kontener pomiarowy z możliwością zainstalowania na istniejących w Głównym Inspektoracie Ochrony Środowiska przyczepach (WIOLA W-600H), analizator do ciągłego, automatycznego pomiaru stężeń pyłu zawieszonego PM10/PM2.5, zintegrowany zestaw meteorologiczny wyposażony w czujnik kierunku i prędkości wiatru, temperatury, wilgotności względnej i ciśnienia atmosferycznego, datalogger, analizator tlenków azotu, analizator ozonu, kalibrator wielogazowy wraz z generatorem powietrza zerowego.
Haupteinstufung (cpv): 44210000 Konstruktionen und Teile von Konstruktionen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften