2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud groenobjecten sportcomplexen 2026-2029
Beschreibung: Het werk omvat het groenonderhoud op verschillende sportcomplexen op het grondgebied van Dendermonde. Het groenonderhoud omvat o.a.: * correct wieden en bestrijden van onkruid * maaien en afranden van grasmatten * scheren van hagen * snoeien van heesters * onkruidvrij maken van verhardingen * ruimen van zwerfvuil, bladeren, ... * vegen van goten Plaats van dienstverlening: - Sportcomplex Sint-Gillis - Sportcomplex Oudegem - Sportcomplex Appels - Sportterreinen Grembergen – Oud Kerkhofstraat - Sportterreinen Grembergen – Scheldedreef - Sportterreinen Grembergen – Bakkerstraat - Zwembad Olympos Het groenonderhoud omvat het onderhoud van alle groenvormen die zich bevinden op het openbaar domein. De opdracht wordt gegund voor 1 jaar en kan 3 keer verlengd worden met een periode van 1 jaar. Exclusiviteit: Deze overheidsopdracht verleent geen exclusiviteitsrecht in hoofde van de dienstverlener. Het opdrachtgevend bestuur kan aanvullend onderhoudswerken laten uitvoeren door externe partijen op in deze opdracht opgenomen locaties.
Interne Kennung: PPP005-2592/5170/2026.01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026.01_1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP005-2592/5170/2026.01
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026.01_1