452999-2026 - Ergebnis
Tschechien – Fernmeldedienste – Rámcová dohoda na poskytování mobilních hlasových a datových služeb (opakovaná zakázka)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na poskytování mobilních hlasových a datových služeb (opakovaná zakázka)
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody bude poskytování mobilních hlasových a datových služeb elektronických komunikací a všech činností s tím souvisejících prostřednictvím mobilního operátora (dále jen „telekomunikační služby“) a podle potřeb a požadavků zadavatele.
Vorherige Bekanntmachung702287-2023
Interne KennungNÚKIBVZ2023047
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
5. Los
LosLOT-0002
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si ve smyslu § 100 odst. 1 a 2 zákona vyhrazuje právo změny závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku. Zadavatel si vyhrazuje právo na změnu závazku z rámcové dohody, a to v případě, kdy dodavatel během trvání rámcové dohody v rámci např. marketingových kampaní či v důsledku vývoje na trhu sníží ceny za služby uvedené v tabulce obsahující cenu plnění pro podnikatele (firemní zákazníky) nebo zvýší datové objemy, které je možné přenášet v plné rychlosti při zachování stávající ceny. Zadavatel si vyhrazuje právo v souvislosti s potřebou sdílení služby odebrat SIM/eSIM nebo aktivovat tarif na již dodaných kartách dodavatele, který je pro tyto účely vhodný a je standardně poskytován dodavatelem. Cena bude stanovena podle aktuálního ceníku dodavatele pro podnikatele (firemní zákazníky). Zadavatel si vyhrazuje právo na změnu jednotkových cen, a to o roční míru inflace. Zadavatel si vyhrazuje právo na nahrazení dodavatele v souladu s § 100 odst. 2 zákona. Bližší podmínky uplatnění vyhrazené změny závazku jsou uvedeny v návrhu rámcové dohody a technické specifikaci předmětu plnění.