2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa kompleksowego utrzymania w stałej czystości obiektów PIG-PIB w Warszawie, Gdańsku, Sosnowcu, Kielcach i Szczecinie
Beschreibung: Usługa kompleksowego utrzymania w stałej czystości obiektów PIG-PIB w Warszawie, Gdańsku, Sosnowcu, Kielcach i Szczecinie
Interne Kennung: EDZ.26.43.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa kompleksowego utrzymania w stałej czystości obiektów PIG-PIB w Warszawie
Beschreibung: Usługa kompleksowego utrzymania w stałej czystości obiektów PIG-PIB w Warszawie
Interne Kennung: EDZ.26.43.2026 - CZ. 1
Los: LOT-0002
Titel: Usługa kompleksowego utrzymania w stałej czystości obiektów PIG-PIB w Gdańsku
Beschreibung: Usługa kompleksowego utrzymania w stałej czystości obiektów PIG-PIB w Gdańsku
Interne Kennung: EDZ.26.43.2026 - CZ. 2
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opis przedmiotu zamówienia dla części 2 zawiera wykaz czynności, które Wykonawca będzie zobowiązany świadczyć w ramach zamówienia podstawowego i zamówienia objętego prawem opcji. Zamawiający zastrzega sobie prawo nie skorzystania z zamówienia objętego prawem opcji.
Los: LOT-0003
Titel: Usługa kompleksowego utrzymania w stałej czystości obiektów PIG-PIB w Sosnowcu
Beschreibung: Usługa kompleksowego utrzymania w stałej czystości obiektów PIG-PIB w Sosnowcu
Interne Kennung: EDZ.26.43.2026 - CZ. 3
Beschreibung der Optionen: Opis przedmiotu zamówienia dla części 3 zawiera wykaz czynności, które Wykonawca będzie zobowiązany świadczyć w ramach zamówienia podstawowego i zamówienia objętego prawem opcji. Zamawiający zastrzega sobie prawo nie skorzystania z zamówienia objętego prawem opcji.
Los: LOT-0004
Titel: Usługa kompleksowego utrzymania w stałej czystości obiektów PIG-PIB w Kielcach
Beschreibung: Usługa kompleksowego utrzymania w stałej czystości obiektów PIG-PIB w Kielcach
Interne Kennung: EDZ.26.43.2026 - CZ. 4
Beschreibung der Optionen: Opis przedmiotu zamówienia dla części 4 zawiera wykaz czynności, które Wykonawca będzie zobowiązany świadczyć w ramach zamówienia podstawowego i zamówienia objętego prawem opcji. Zamawiający zastrzega sobie prawo nie skorzystania z zamówienia objętego prawem opcji.
Los: LOT-0005
Titel: Usługa kompleksowego utrzymania w stałej czystości obiektów PIG-PIB w Szczecinie
Beschreibung: Usługa kompleksowego utrzymania w stałej czystości obiektów PIG-PIB w Szczecinie
Interne Kennung: EDZ.26.43.2026 - CZ. 5
Beschreibung der Optionen: Opis przedmiotu zamówienia dla części 5 zawiera wykaz czynności, które Wykonawca będzie zobowiązany świadczyć w ramach zamówienia podstawowego i zamówienia objętego prawem opcji. Zamawiający zastrzega sobie prawo nie skorzystania z zamówienia objętego prawem opcji.