2. Verfahren
Verfahren
Titel: Správa, údržba a opravy dětských hřišť, hracích ploch – hřišť, volných herních ploch a mobiliáře ve správním území města Neratovice
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je komplexní správa, údržba, opravy, kontrola a revize dětských hřišť, hracích ploch – hřišť, volných herních ploch a mobiliáře ve správním území města Neratovice. Konkrétně se jedná o služby spočívající v zajišťování činností spojených se správou, údržbou, opravami, kontrolami a revizemi 15 dětských hřišť, 9 hracích ploch – hřišť a 11 volných hracích ploch. Mobiliářem se pro účely této veřejné zakázky rozumí prvky umístěné nejen v rámci uvedených dětských hřišť, hracích ploch – hřišť a volných hracích ploch, ale i na dalších veřejných prostranstvích ve správním území města Neratovice, a to v rozsahu specifikovaném v příslušných přílohách zadávací dokumentace. Účelem plnění předmětu veřejné zakázky je mj. systematická a periodická péče o dětská hřiště, hrací plochy – hřiště, volné herní plochy, herní a sportovní prvky a pískoviště v souladu s vyhláškou č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, ve znění pozdějších předpisů, v souladu se souborem norem ČSN EN 1176 a ČSN EN 1177 a v souladu se zákonem č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů. Přehled dětských hřišť, hracích ploch – hřišť, volných herních ploch a mobiliáře včetně popisu, seznamu herních prvků a fotodokumentace je uveden v příloze č. 1 zadávací dokumentace. Systematická a periodická péče předmětu plnění veřejné zakázky bude spočívat mj. v pravidelné preventivní, čtvrtletní a roční servisní kontrole dětských hřišť, hracích ploch – hřišť, volných herních ploch a mobiliáře včetně jejich správy, kontroly, revize, oprav a údržby v souladu s podmínkami a povinnostmi uvedenými v příloze č. 1 Návrhu Smlouvy o poskytování služeb (dále také „Smlouva“). Předmět veřejné zakázky je vymezen touto zadávací dokumentací, návrhem Smlouvy a jejími přílohami tak, aby dodavatelé mohli zpracovat vzájemně porovnatelné nabídky. U činností prováděných průběžně nebo dle potřeby objednatele v rozsahu a za podmínek stanovených touto zadávací dokumentací a Smlouvou platí, že jejich ocenění a vykazování se řídí výlučně mechanismem stanoveným ve Smlouvě a oceněné specifikaci prací; zadavatel není oprávněn požadovat plnění mimo tento rámec bez postupu dle Smlouvy a ZZVZ.
Interne Kennung: Správa, údržba a opravy dětských hřišť, hracích ploch – hřišť, volných herních ploch a mobiliáře ve správním území města Neratovice
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77320000 Pflegearbeiten für Sportplätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50870000 Reparatur und Wartung von Spielplatzeinrichtungen, 71356100 Technische Überwachung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje právo na změny závazku ze Smlouvy spočívající v následujících typech změn: a) rozšíření nebo omezení počtu dětských hřišť, hracích ploch – hřišť, volných herních ploch a mobiliáře, b) úpravě četnosti jednotlivých činností, c) rozšíření plnění o zařízení obdobného charakteru, tj. zejména prvky sloužící k rekreačním, sportovním nebo volnočasovým aktivitám ve veřejném prostoru (např. herní prvky, workoutové prvky, fitness prvky, mobiliář obdobného charakteru). Změny dle tohoto ustanovení jsou přípustné pouze za splnění následujících podmínek: d) nepovedou ke změně celkové povahy veřejné zakázky, e) budou oceňovány na základě jednotkových cen dle přílohy č. 4 Návrhu Smlouvy o poskytování služeb, f) jejich celkový finanční dopad nepřesáhne v žádném kalendářním roce 20 % z ceny skutečně uhrazené za plnění dle Návrhu Smlouvy o poskytování služeb v předchozím kalendářním roce; v prvním kalendářním roce plnění nesmí celkový finanční dopad těchto změn přesáhnout 20 % z ceny skutečně uhrazené za plnění dle Návrhu Smlouvy o poskytování služeb v tomto kalendářním roce.