2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor levering, installatie, configuratie en onderhoud van netwerkapparatuur (hardware, software en toebehoren) en ondersteunende dienstverlening
Beschreibung: Deze opdracht voor aanneming van leveringen betreft het sluiten van een raamovereenkomst voor levering, plaatsing, configuratie en onderhoud van netwerkapparatuur (hardware, software en toebehoren) in het bijzonder voor het onderhoud, upgrade en uitbreiding van de bestaande netwerk- en securityinfrastructuur en ondersteunende diensten ten behoeve van volgende deelnemende instellingen: - Hogeschool Gent - Arteveldehogeschool - Hogeschool West-Vlaanderen - Universiteit Gent - Universitair Ziekenhuis Gent - VIB De raamovereenkomst heeft betrekking op producten en diensten die nodig zijn voor het onderhoud, de vernieuwing, de uitbreiding en de verdere uitbouw van de bestaande en toekomstige netwerk-, beveiligings- en beheersomgevingen van de deelnemende instellingen. De raamovereenkomst wordt uitgevoerd via individuele bestellingen of opdrachten op afroep, die tijdens de looptijd afzonderlijk worden geplaatst door elke deelnemende instelling volgens haar eigen behoeften.
Interne Kennung: DRIT-2602
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DRIT-2602 - 1
Interne Kennung: 1