2. Verfahren
Verfahren
Titel: SERVEI DE NETEJA DELS EDIFICIS I ESPAIS PÚBLICS DE L’AJUNTAMENT DE MOLLERUSSA. LOTS 1, 2 I 3
Beschreibung: Serveis consistents en la realització de la neteja dels edificis i espais exteriors municipals.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: LOT 1. INSTAL.LACIONS ESPORTIVES
Beschreibung: - CAMP DE FUTBOL (graderies i vestidors) - PAVELLÓ POLIESPORTIU - PISCINA COBERTA - PISCINES D’ESTIU
Los: LOT-0002
Titel: LOT 2. CENTRES ESCOLARS
Beschreibung: - COL.LEGI POMPEU FABRA -COL.LEGI IGNASI PERAIRE -PAVELLÓ IGNASI PERAIRE - COL.LEGI SILOÉ - COL.LEGI LES ARRELS - ESPAI IES TERRES DE PONENT - ESCOLA DE MÚSICA -ESCOLA D’ADULTS - PARKINGINSTITUT LA SERRA -CENTRE RECURSOS PEDAGÒGICS
Los: LOT-0003
Titel: LOT 3. ESPAIS EXTERIORS
Beschreibung: - RECINTE I LAVABOS CEMENTIRI - SALT DEL DURAN - LAVABOS I RECINTE PARC MUNICIPAL - RECINTE EXTERIOR CAMP DE FUTBOL - PARC DE GOSSOS