2. Verfahren
Verfahren
Titel: Revitalizace chodníků p. č. 1142/89, 1142/225 a 1486/2, k. ú. Řepy
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výstavba chodníků a ploch pro pěší, včetně napojení na komunikaci
Interne Kennung: 71 Revitalizace chodníků
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Podle § 53 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233160 Pfade und andere ungeteerte Wege
5. Los
Los: LOT-0001