2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantscontrole gemeente Zundert
Beschreibung: De gemeente Zundert is op zoek naar een accountant die als primaire functie heeft het onafhankelijk en deskundig uitvoeren van de accountantscontrole en het geven van een oordeel op grond van dit onderzoek zoals bedoeld in artikel 213 Gemeentewet. De opdracht heeft betrekking op wettelijk voorgeschreven werkzaamheden en de hieraan direct te relateren natuurlijke adviesfunctie. De opdrachtgever wenst door middel van deze aanbesteding één opdrachtnemer te contracteren voor de uitvoering van de accountantscontrole en alle bijbehorende dienstverlening conform de eisen in dit beschrijvend document. De opdracht bestaat uit vier onderdelen die minimaal gebaseerd zijn op artikel 213 van de Gemeente wet en heeft betrekking op: - Interimcontrole - Jaarrekeningcontrole - Natuurlijke adviesfunctie - Aanvullende opdrachten
Interne Kennung: K011384
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212300 Pflichtbetriebsrevision
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: In het geval van een wijziging in de wetgeving, die leidt tot een aanpassing, uitbreiding of wijziging in de onderdelen c.q. taken van de accountantscontrole, zullen deze onder de bestaande overeenkomst worden uitgevoerd, zonder dat daar een separate aanbestedingsprocedure voor doorlopen hoeft te worden. De opdrachtgever beschouwt bovenstaande regelingen voor een wijziging en/of aanvulling van de overeenkomst als een herzieningsclausule in de zin van de Aanbestedingswet artikel 2.163c.
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: K011384
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79212300 Uitvoeren van wettelijk verplichte controle
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: