2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Zamówienie będzie polegało na wykonaniu publicznego transportu zbiorowego w przewozach drogowych na następujących liniach komunikacyjnych: - Szpetal Górny - Zaduszniki - Ostrowite; Szpetal Górny - Dobrzyń nad Wisłą - Tłuchowo. Zamiar przeprowadzenia postępowania Gmina Fabianki ogłasza na podstawie art. 23 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 16.12.2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (Dz. U. z 2025 r. poz. 285 z późn. zm.). Umowa o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego zawarta zostanie w trybie z wolnej ręki, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 13 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.) w związku z art. 19 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (Dz. U. z 2025 r. poz. 285 z późn. zm.).
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001