45322-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Bereich Umweltsicherheit – Świadczenie usług w zakresie bezpieczeństwa jądrowego i ochrony radiologicznej w 2026 roku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług w zakresie bezpieczeństwa jądrowego i ochrony radiologicznej w 2026 roku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie w 2026 roku usług w zakresie bezpieczeństwa jądrowego i ochrony radiologicznej, realizowanych na rzecz Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Promieniotwórczych (ZUOP), obejmujących obiekty ZUOP w Otwocku oraz Krajowe Składowisko Odpadów Promieniotwórczych (KSOP) w Różanie. Zakres zamówienia obejmuje działania związane z monitoringiem radiacyjnym środowiska na terenie i w otoczeniu obiektów, pomiarami i oceną narażenia personelu, wzorcowaniem aparatury dozymetrycznej, badaniami elementów środowiska, a także oceną stanu ochrony radiologicznej
Vorherige Bekanntmachung780021-2025
Interne KennungZZP.260.15.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90721000 Dienstleistungen im Bereich Umweltsicherheit
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 - Monitoring radiacyjny środowiska na terenie ZUOP w Otwocku
BeschreibungCzęść nr 1 - Monitoring radiacyjny środowiska na terenie ZUOP w Otwocku
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90721000 Dienstleistungen im Bereich Umweltsicherheit
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 - Monitoring radiacyjny środowiska w otoczeniu ZUOP w Otwocku
BeschreibungCzęść nr 2 - Monitoring radiacyjny środowiska w otoczeniu ZUOP w Otwocku
Interne Kennung2
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3 - Pomiary i ocena narażenia zewnętrznego i wewnętrznego personelu ZUOP
BeschreibungCzęść nr 3 - Pomiary i ocena narażenia zewnętrznego i wewnętrznego personelu ZUOP
Interne Kennung3
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 4 - Wzorcowanie aparatury dozymetrycznej
BeschreibungCzęść nr 4 - Wzorcowanie aparatury dozymetrycznej
Interne Kennung4
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 5 - Monitoring radiacyjny środowiska na terenie KSOP
BeschreibungCzęść nr 5 - Monitoring radiacyjny środowiska na terenie KSOP
Interne Kennung5
LosLOT-0006
TitelCzęść nr 6 - Monitoring radiacyjny środowiska w otoczeniu KSOP
BeschreibungCzęść nr 6 - Monitoring radiacyjny środowiska w otoczeniu KSOP
Interne Kennung6
LosLOT-0007
TitelCzęść nr 7 - Badania wybranych elementów środowiska na terenie i w otoczeniu KSOP
BeschreibungCzęść nr 7 - Badania wybranych elementów środowiska na terenie i w otoczeniu KSOP
Interne Kennung7
LosLOT-0008
TitelCzęść nr 8 - Wykonanie oceny stanu ochrony radiologicznej na terenie i w otoczeniu obiektów w Otwocku
BeschreibungCzęść nr 8 - Wykonanie oceny stanu ochrony radiologicznej na terenie i w otoczeniu obiektów w Otwocku
Interne Kennung8