2. Verfahren
Verfahren
Titel: Printers, Multifunctionals en Repromachines
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren en onderhouden van Printers, Multifunctionals en Repromachines voor de locaties van Het Rijnlands Lyceum zoals genoemd in paragraaf 1.2 van deze aanbestedingsleidraad. Opdrachtnemer voert de opdracht uit conform het programma van eisen zoals opgenomen in Bijlage 1. De opdracht, op basis van lease, bestaat uit: • Het turn-key afleveren van Apparatuur en Software; • Het leveren van toners en nietjes; • Het onderhouden van Apparatuur en Software; • Het verhelpen van storingen; • Het ophalen van Apparatuur aan het einde van de overeenkomstperiode. Zie aanbestedingdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Multifunctionals
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: twee (2) maal twaalf (12) maanden