See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych w celu przygotowywania posiłków dla pacjentów SPWSZ w Szczecinie (lokalizacja: Zdunowo, ul. Sokołowskiego 11)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych w celu przygotowywania posiłków dla pacjentów SPWSZ w Szczecinie (lokalizacja: Zdunowo,ul. Sokołowskiego 11). Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 174786-2026
Interne Kennung: EP/220/148/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15331461 Sauerkraut in Dosen, 15811000 Brotwaren, 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 03142500 Eier, 15500000 Molkereierzeugnisse, 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven, 15331170 Tiefgekühltes Gemüse, 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse, 15310000 Kartoffeln und Kartoffelerzeugnisse/Erdäpfel und Erdäpfelerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1. – Warzywa całoroczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 1. Zadanie składa się z 12 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/148/2025- zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie korzysta z prawa opcji
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2. – Warzywa i owoce sezonowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 2. Zadanie składa się z 23 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/148/2025- zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3. – Warzywa kiszone
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 3. Zadanie składa się z 3 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/148/2025- zadanie nr 3
Haupteinstufung (cpv): 15331461 Sauerkraut in Dosen
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4. – Pieczywo
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 4. Zadanie składa się z 6 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/148/2025- zadanie nr 4
Haupteinstufung (cpv): 15811000 Brotwaren
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5. – Przyprawy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 5. Zadanie składa się z 28 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/148/2025- zadanie nr 5
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6. – Jaja
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 6. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/148/2025- zadanie nr 6
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7. – Mleko i jego przetwory
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 7. Zadanie składa się z 19 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/148/2025- zadanie nr 7
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8. – Ryby i konserwy rybne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 8. Zadanie składa się z 8 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/148/2025- zadanie nr 8
Haupteinstufung (cpv): 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9. – Mrożonki
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 9. Zadanie składa się z 13 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/148/2025- zadanie nr 9
Haupteinstufung (cpv): 15331170 Tiefgekühltes Gemüse
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10. – Drób i jego przetwory
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 10. Zadanie składa się z 19 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/148/2025- zadanie nr 10
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11. – Mięso i jego przetwory
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 11. Zadanie składa się z 25 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/148/2025- zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12. – Artykuły sypkie
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 12. Zadanie składa się z 51 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/148/2025- zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13. – Ziemniaki jadalne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 13. Zadanie składa się z 2 pozycji.
Interne Kennung: EP/220/148/2025- zadanie nr 13
Haupteinstufung (cpv): 15310000 Kartoffeln und Kartoffelerzeugnisse/Erdäpfel und Erdäpfelerzeugnisse