453248-2026 - Ergebnis
Tschechien – Bemannte Luftfahrzeuge – Pořízení letounu pro výcvik dopravních pilotů v CLV
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPořízení letounu pro výcvik dopravních pilotů v CLV
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení je pořízení 1 ks nového dvoumotorového turbovrtulového letounu se zatahovacím podvozkem, umožňujícím provoz ze zpevněných i nezpevněných přistávacích a vzletových ploch.
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des VerfahrensJednací řízení bez uveřejnění v souladu s § 63 odst. 3 písm. b) ve spojení s § 198 odst. 4 ZZVZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34711300 Bemannte Luftfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungPořízení letounu pro výcvik dopravních pilotů v CLV