2. Verfahren
Verfahren
Titel: DAS ICT Hardware - Tablets
Beschreibung: Welkom op het DAS voor de levering van ICT Hardware - Tablets voor LOGOS, Stichting voor Protestants Christelijk Onderwijs te Leerdam. Deze publicatie is een voortzetting van de eerder gepubliceerde DAS, maar naar een nieuw platform (Negometrix 4). Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse leveringen ingekocht op het gebied van ICT Hardware - tablets. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle Tablets die nodig zijn voor een organisatie als LOGOS, Stichting voor Protestants Christelijk Onderwijs met 2500 leerlingen en 350 medewerkers (2018).
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: DAS ICT Hardware - Tablets
Interne Kennung: 1