Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911000 Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Erfüllungsort
Postanschrift: adressen zie bestek
Stadt: zie bestek
Postleitzahl: zie bestek
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90911000 Reiniging van woningen en gebouwen en glazenwassersdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 90910000 Reinigingsdiensten
Plaats van uitvoering
Postadres: adressen zie bestek
Stad: zie bestek
Postcode: zie bestek