453318-2026 - Ergebnis
Polen – Werbekampagnen – „Usługa przygotowania i przeprowadzenia kampanii społecznej aktywizującej osoby z niepełnosprawnością do podjęcia zatrudnienia”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Usługa przygotowania i przeprowadzenia kampanii społecznej aktywizującej osoby z niepełnosprawnością do podjęcia zatrudnienia”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest przygotowanie i przeprowadzenie kampanii społecznej aktywizującej osoby z niepełnosprawnością do podjęcia zatrudnienia. Celem kampanii jest dotarcie i przekonanie osób z niepełnosprawnością o wartościach jakie wnoszą dla pracodawcy podejmując zatrudnienie.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy