45332-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Planung von Stromversorgungssystemen – TR Chrást, PS_CHR - obnova R 110 kV_projektová dokumentace
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTR Chrást, PS_CHR - obnova R 110 kV_projektová dokumentace
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je vyhotovení a řádné a včasné předání Smlouvou specifikovaných stupňů PD s názvem „TR Chrást, PS_CHR - obnova R 110 kV“ (číslo stavby: IE-12-0008408). Přesné vymezení Předmětu veřejné zakázky a ostatní požadavky na jeho provedení včetně informací, podmínek, specifikací a ostatních údajů jsou detailně specifikovány v Zadávací dokumentaci.
Interne KennungN006/21/V00012659
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen
5. Los
LosLOT-0001