2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytování služeb KIVS - 2017 - 2041
Beschreibung: Poskytování datových a hlasových služeb orgánům veřejné správy České republiky. Datové služby umožňující datovou komunikaci se službami eGovernmentu prostřednictvím Centrálního místa služeb (CMS) a s dalšími informačními systémy jednotlivých orgánů státní správy (OSS), ať již v rámci jednoho OSS nebo mezi více OSS. Dále datové služby umožňující datovou komunikaci mezi OSS a aplikacemi, které nejsou napojeny na eGovernment, potažmo na CMS. Souhrn takto definovaných telekomunikačních služeb se nazývá KTS data. Dále běžné hlasové služby pevných hlasových sítí – KTS hlas.
Vorherige Bekanntmachung: 115694-2022
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Poskytování služeb KIVS - 2017 - 2041, Část 2.: Komoditní telekomunikační služby
Beschreibung: Komoditní telekomunikační služby představují datové služby (KTS data) umožňující datovou komunikaci mezi OVS a aplikacemi, které nejsou napojeny na eGovernment, potažmo na CMS Služby KTS data nejsou závislé na fungování datových službách KIVS CMS. Součástí kategorie služeb KTS jsou i hlasové služby. Bližší specifikace těchto služeb KIVS KTS je uvedena v příloze č. 3 této Zadávací dokumentace DNS.
Interne Kennung: Část 2
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opční právo jednotlivých pověřujících zadavatelů ohledně služeb specifikovaných v Poptávkovém (koncového uživatele), které budou dle smlouvy poskytovány koncovému uživateli, a to zejména co do počtu přípojek, jiných parametrů vysoutěžených služeb KIVS. Vymezení doby využití opčního práva a vymezení základního předmětu zakázek týkajících se opčního práva je blíže specifikováno v zadávacích podmínkách.