See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa oleju napędowego do Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Koninie S.A., stacja paliw ul. Zakładowa lub ul. Poznańska
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju napędowego w szacunkowej ilości 1 200 000 litrów (słownie: jeden milion dwieście tysięcy litrów) do Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Koninie S.A. w okresie 12 m-cy; Olej napędowy musi spełniać wymagania określone w powszechnie obowiązujących przepisach i normach, w szczególności: 1/ Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 roku w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych ( Dz.U.2024r. poz. 1018), 2/ obowiązujących polskich i europejskich norm, w tym normy PN-EN 590:2022-08 lub równoważnej „Paliwa do pojazdów samochodowych - Oleje napędowe - wymagania i metody badań”; przy czym wymagania zawarte w Rozporządzeniu są nadrzędne w stosunku do normy. W przypadku zmiany obowiązujących przepisów lub norm w trakcie dostaw, oferowany olej napędowy musi być zgodny ze znowelizowanymi przepisami i normami. 3/ ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 roku o systemie monitorowania i kontrolowania jakości paliw ( t.j. Dz.U. 2024r. poz. 1209 ze zm.); 4/ Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 roku w sprawie metod badania jakości paliw ciekłych ( Dz.U.2024r. poz. 1058 ); Zamawiający wymaga, aby dostarczany olej napędowy był odpowiedni do pory roku i panujących warunków temperaturowych ( letni, przejściowy i zimowy). Parametry techniczne i chemiczne nie mogą być gorsze niż te, które określone są w w/w normach oraz załączniku do przywołanego rozporządzenia.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju napędowego w szacunkowej ilości 1 200 000 litrów (słownie: jeden milion dwieście tysięcy litrów) do Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Koninie S.A., w okresie 12 m-cy; Olej napędowy winien spełniać wymagania określone w powszechnie obowiązujących przepisach i normach, w szczególności: 1/ Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 roku w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych ( Dz.U.2024r. poz. 1018), 2/ obowiązujących polskich i europejskich norm, w tym normy PN-EN 590:2022-08 lub równoważnej „Paliwa do pojazdów samochodowych - Oleje napędowe - wymagania i metody badań”; przy czym wymagania zawarte w Rozporządzeniu są nadrzędne w stosunku do normy. W przypadku zmiany obowiązujących przepisów lub norm w trakcie dostaw, oferowany olej napędowy musi być zgodny ze znowelizowanymi przepisami i normami. 3/ ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 roku o systemie monitorowania i kontrolowania jakości paliw ( t.j. Dz.U. 2024r. poz. 1209 ze zm.); 4/ Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 roku w sprawie metod badania jakości paliw ciekłych ( Dz.U.2024r. poz. 1058 );