2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług hotelarsko- gastronomicznych z wynajęciem sal konferencyjnych w celu organizacji wydarzeń „Meet-up” we Wrocławiu i Zakopanem.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług hotelarsko- gastronomicznych z wynajęciem sal konferencyjnych w celu organizacji wydarzeń „Meet-up” we Wrocławiu i Zakopanem. Zamawiający planuje, że wydarzenia odbędą się w dniach: 9-12 lipca 2026 roku we Wrocławiu oraz w dniach 27-30 sierpnia 2026 roku w Zakopanem. Zamawiający dopuszcza zmianę terminów wydarzenia w czasie trwania umowy – zgodnie z zapisami projektowanych postanowień umowy. Ostateczny termin zostanie potwierdzony na 14 dni przed planowanym terminem.
Vorherige Bekanntmachung: 301254-2026
Interne Kennung: DZP.261.30.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55100000 Dienstleistungen von Hotels, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001