2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pojištění majetku, odpovědnosti a terorismu
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je: a) pojištění majetku, který je ve vlastnictví společností skupiny VODA Želivka, všechny se sídlem K Horkám 16/23, 102 00 Praha 10 b) pojištění odpovědnosti za újmu třetím osobám způsobenou některou společností ze skupiny VODA Želivka, všechny se sídlem K Horkám 16/23, 102 00 Praha 10 c) pojištění škod způsobených terorismem společnostem ze skupiny VODA Želivka všechny se sídlem K Horkám 16/23, 102 00 Praha 10
Interne Kennung: VZ2025006
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1: Pojištění majetku
Beschreibung: pojištění majetku, který je ve vlastnictví společností skupiny VODA Želivka
Interne Kennung: VZ2025006-01
Haupteinstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel připouští v souladu s ust. § 100 ZZVZ změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku z hlediska rozsahu pojištění, a to do maximální částky 30 % z předpokládaného hodnoty zakázky za období 48 měsíců. Zadavatel připouští změnu nabídkové ceny, nikoli však zvýšení pojistné sazby v souvislosti se změnou struktury majetku, tzn. navýšení ceny pojistného v případě pořízení nemovitých či movitých věcí nebo dalšího majetku uvedeného v předmětu pojištění v daném roce či snížení ceny pojistného v případě prodeje, vyřazení či likvidace nemovitého či movitého majetku nebo dalšího majetku uvedeného v předmětu pojištění z evidence majetku zadavatele. Pokud se rozsah majetku zvýší či sníží v daném pojistném roce o méně než 15 % z celkové hodnoty majetku, je pojištění nově pořízeného majetku pokryto z plateb pojistného pro daný kalendářní rok. Pokud se rozsah majetku zvýší či sníží v daném kalendářním roce o více než 15 % z celkové hodnoty majetku, změna výše pojistného bude řešena uzavřením dodatku smlouvy mezi pojistitelem a pojistníkem bez zbytečného odkladu poté, co pojistník pojistiteli tuto změnu nahlásí. Na základě dohody Zadavatele a Dodavatele může dojít ke snížení sazby v souvislosti s navýšením hodnoty majetku. V průběhu plnění zakázky může Dodavatel sám poskytnout další obchodní slevu.
Los: LOT-0003
Titel: Část 3: Pojištění škod způsobených terorismem
Beschreibung: pojištění škod způsobených terorismem společnostem ze skupiny VODA Želivka
Interne Kennung: VZ2025006-03
Los: LOT-0002
Titel: Část 2: Pojištění odpovědnosti za újmu
Beschreibung: pojištění odpovědnosti za újmu třetím osobám způsobenou některou společností ze skupiny VODA Želivka
Interne Kennung: VZ2025006-02
Haupteinstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen