453384-2025 - Ergebnis
Polen – Reinigungsdienste – Usługa sprzątania w obiektach INIG-PIB w Krakowie przy ul. Bagrowej 1 przez okres 36 miesięcy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa sprzątania w obiektach INIG-PIB w Krakowie przy ul. Bagrowej 1 przez okres 36 miesięcy
Beschreibung: Usługa sprzątania w obiektach INIG-PIB w Krakowie przy ul. Bagrowej 1 przez okres 36 miesięcy
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa sprzątania w obiektach Instytutu Nafty i Gazu – Państwowego Instytutu Badawczego w Krakowie przy ul. Bagrowej 1, przez okres 36 miesięcy
Beschreibung: Usługa sprzątania w obiektach Instytutu Nafty i Gazu – Państwowego Instytutu Badawczego w Krakowie przy ul. Bagrowej 1, przez okres 36 miesięcy
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung