See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop en onderhoud van vaatwasmachines
Beschreibung: Zorgpunt Waasland wenst een contract af te sluiten voor de aankoop van verschillende types vaatwasmachines. Hiervoor wenst ze via een raamovereenkomst de nodige toestellen met - indien van toepassing - een bijhorend onderhoudscontract aan te schaffen. De opdracht zal worden verdeeld over verschillende percelen per type vaatwasser.
Interne Kennung: PPP0O4-5339/6094/2026-5339
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39713100 Geschirrspülmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aankoop en onderhoud van een kapvaatwasmachine
Beschreibung: Aankoop en onderhoud van een kapvaatwasmachine
Interne Kennung: 2026-031_1
Los: LOT-0002
Titel: Aankoop en onderhoud van een tunnelvaatwasmachine en bandvaatwasmachine
Beschreibung: Aankoop en onderhoud van een tunnelvaatwasmachine en bandvaatwasmachine
Interne Kennung: 2026-031_2
Los: LOT-0003
Titel: Aankoop en onderhoud van een semi-professionele vaatwasmachine
Beschreibung: Aankoop en onderhoud van een semi-professionele vaatwasmachine
Interne Kennung: 2026-031_3
Los: LOT-0004
Titel: Aankoop van huishoudelijke vaatwasmachines (inbouw en vrijstaand)
Beschreibung: Aankoop van huishoudelijke vaatwasmachines (inbouw en vrijstaand)
Interne Kennung: 2026-5339_4
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP0O4-5339/6094/2026-5339
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39713100 Vaatwasmachines
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026-031_1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2026-031_2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 2026-031_3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 2026-5339_4