453401-2025 - Ergebnis
Tschechien – Polizeiausrüstung – Rámcová dohoda na dodávky příslušenství distančních elektrických paralyzérů (DEP) X26P TASER
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na dodávky příslušenství distančních elektrických paralyzérů (DEP) X26P TASER
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka 20 690 ks příslušenství distančních elektrických paralyzérů X26P TASER, konkrétně: • Z- Ostrá standardní hlavice – 7,6m – 8 100 ks • S- Simulační hlavice 6,5m- nevodivá – 9 900 ks • Baterie PPM pro X26P – 80 ks • Baterie TPPM pro X26P – 600 ks • Baterie XPPM pro X 26P – 1 500 ks • Pouzdro opaskové – pravé – 300 ks • Pouzdro opaskové – levé – 120 ks • Kabel propojovací pro stahování dat TASER – 90 ks
Interne KennungPPR-7040/ČJ-2025-990640
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35200000 Polizeiausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 131 odst. 5 zákona ve spojení s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje následující možné změny závazku po dobu trvání rámcové dohody a smluv (objednávek) uzavřených na základě rámcové dohody. 11.1 Inflační doložka 11.1.1 Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje právo na změnu ceny v průběhu plnění rámcové dohody za níže uvedených a specifikovaných podmínek. 11.1.2 Nabídnuté jednotkové ceny uvedené v rámcové dohodě lze na žádost vybraného dodavatele navýšit z důvodu inflace, a to každý kalendářní rok následující po roce, v němž uplyne 1 (jeden) rok od účinnosti rámcové dohody, až do doby konce účinnosti rámcové dohody. Žádost je povinen vybraný dodavatel doručit do 15. 2. příslušného roku (příklad: rámcová dohoda bude uzavřena 1. 11. 2024, jeden rok od účinnosti rámcové dohody je 1. 11. 2025, následující rok je rok 2026, dodavatel musí do 15. 2. 2026 zažádat o navýšení ceny). 11.1.3 Nabídnuté jednotkové ceny lze zvýšit pouze tehdy, když inflace přesáhne výši 2 %. Maximální navýšení cen o míru inflace v každém roce je 5 % a platí i v případě, že míra meziroční inflace bude vyšší. 11.1.4 Inflací se rozumí meziroční inflace měřená vzrůstem úhrnného indexu spotřebitelských cen zboží a služeb, kterou udává každým kalendářním rokem Český statistický úřad za rok předcházející, vyjádřená v procentech. 11.2 Změna sazby DPH 11.2.1. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje právo na změnu ceny v průběhu plnění rámcové dohody za níže uvedených a specifikovaných podmínek. 11.2.2. Nabídnuté jednotkové ceny uvedené v rámcové dohodě lze měnit v případě zvýšení či snížení zákonem stanovené sazby daně z přidané hodnoty podle zákona o dani. V takovém případě bude cena plnění změněna o příslušné navýšení nebo snížení sazby DPH a to ode dne účinnosti nové zákonné změny sazby DPH.