2. Verfahren
Verfahren
Titel: Paminklo Vytautui Tomkui meninės architektūrinės idėjos sukūrimo paslaugos projekto konkursas
Beschreibung: Projekto konkurso tikslas – rasti originalios meninės išraiškos, savitus sprendinius Paminklo Vytautui Tomkui meninės architektūrinės idėjos sukūrimui ir įgyvendinimui, geriausiai tinkančio Tiekėjo parinktoje projektuojamoje teritorijoje ir atitinkantį projektinei teritorijai galiojančius reglamentus.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 92312230 Dienstleistungen von Bildhauern
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0