2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Adaptacja budynku na utworzenie Filii Środowiskowego Domu Samopomocy w Starachowicach TYP-C wraz z pierwszym wyposażeniem – ETAP II”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Adaptacja budynku na utworzenie Filii Środowiskowego Domu Samopomocy w Starachowicach TYP-C wraz z pierwszym wyposażeniem – ETAP II”. Główny zakres zamówienia obejmuje: W związku z rozbudową i przebudową ze zmianą sposobu użytkowania budynku zlokalizowanego na działkach ewid. nr 560 i 559/16 obręb nr 05 przewidywane są następujące prace: ◦ rozebranie ścian działowych oraz nienośnych, ◦ rozebranie ścian działowych oraz nienośnych, ◦ budowę nowych ścian działowych, ◦ wykonanie nowych otworów drzwiowych, ◦ wymiana stolarki drzwiowej wewnętrznej oraz zewnętrznej, ◦ wymianę stolarki okiennej, ◦ rozbudowę o platformę zewnętrzną dla niepełnosprawnych, ◦ rozbiórka schodów zewnętrznych, podjazdów oraz murków oporowych oraz wykonanie nowych schodów zewnętrznych oraz pochylni dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych wyposażonych w barierki, ◦ wykonanie izolacji przeciwwilgociowej oraz termicznej ścian fundamentowych, ◦ wykonanie izolacji termicznej ścian zewnętrznych budynku, ◦ wykonanie izolacji termicznej stropodachu budynku, ◦ wykonanie izolacji termicznej stropu nad piwnicą, ◦ wykonanie nowych posadzek, ◦ demontaż urządzeń sanitarnych, montaż nowych urządzeń sanitarnych w budynku, ◦ wymiana instalacji CO w całym budynku, ◦ wykonanie wentylacji mechanicznej w budynku, ◦ wymiana instalacji elektrycznej, sanitarnej, gazowej w całym budynku, ◦ wykonanie zadaszenia nad tarasami, ◦ uzupełnienie stropu oraz wykonanie otworu w stropie, ◦ wymiana orynnowania, rur spustowych i obróbek blacharskich, ◦ wymiana pokrycia dachowego, ◦ zabezpieczenie urządzeń dostarczonych w ramach robót wykonanych w etapie I. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: opis przedmiotu zamówienia, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, dokumentacja projektowa oraz przedmiar robót – stanowiące załącznik do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Dostępność dla osób niepełnosprawnych: Obiekt dostępny jest dla osób niepełnosprawnych z zewnątrz poprzez podjazd dla niepełnosprawnych przy schodach. Platformę dla osób niepełnosprawnych przy tarasie. Natomiast wewnątrz obiekt będzie dostępny poprzez windę osobową. Na każdej kondygnacji przedmiotowego budynku zlokalizowane będą łazienki przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Zamawiający nie wymaga, ale przewiduje możliwość odbycia wizji lokalnej przez Wykonawcę, przed złożeniem oferty. Z uwagi na to, że zamówienie obejmuje roboty na terenie zamkniętym, Wykonawca może dokonać wizji lokalnej samodzielnie. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, osób wykonujących wskazane czynności związane z realizacją zamówienia w następujących branżach: - wykonywanie robót rozbiórkowych, - wykonywanie robót konstrukcyjno – budowlanych, - wykonywanie robót elektrycznych, - wykonywanie robót sanitarnych, - wykonywanie robót drogowych, - wykonywanie robót wykończeniowych.
Interne Kennung: ZP.271.26.2026.HE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Kwalifikacja podmiotowa Wykonawcy po badaniu i ocenie ofert - art. 139 ustawy Pzp. W przedmiotowym postępowaniu zostanie zastosowana procedura określona w art. 139 ustawy Pzp, zgodnie z którą, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni od dnia wezwania, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów. Więcej w pkt. 7 SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45262800 Ausbau von Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001