See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst resultaatsgerichte schoonmaak gebouwen AG SO
Beschreibung: Het sluiten van een raamovereenkomst voor de schoonmaak van de school-, administratieve en technische gebouwen van het AG Stedelijk Onderwijs Antwerpen (AG SO). De vermoedelijke datum van de aanvang van de raamovereenkomst is bepaald op 6 juli 2027. De raamovereenkomst zal een looptijd hebben van 4 jaar. De opdracht omvat het schoonmaken van verschillende typen gebouwen, zoals administratieve, technische en schoolgebouwen. In de schoolgebouwen kunnen ook andere dan onderwijsactiviteiten gehuisvest zijn, zoals (buitenschoolse) kinderopvang, cultureel centrum, administratieve diensten ... De gebouwen bevinden zich op het grondgebied van de stad Antwerpen, met enkele gebouwen te Brasschaat, Borsbeek en Burcht. De opdracht omvat ook het voorzien van een vervangingspool voor kortlopende vervangingen van schoonmaakmedewerkers in beheer van het Stedelijk Onderwijs. Dit onderdeel van de opdracht zal worden opgevat als een apart perceel.
Interne Kennung: PPP0OK-2787/6129/SO2026_2787
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 (Noord): Antwerpen Luchtbal 2030, Antwerpen Linkeroever 2050, Deurne 2100, Zandvliet 2040, Berendrecht 2040, Brasschaat 2930, Ekeren 2180, Merksem 2170
Beschreibung: Perceel 1 (Noord): Antwerpen Luchtbal 2030, Antwerpen Linkeroever 2050, Deurne 2100, Zandvliet 2040, Berendrecht 2040, Brasschaat 2930, Ekeren 2180, Merksem 2170
Interne Kennung: SO2026_2787_P1_1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 (Centrum): Antwerpen 2000, Antwerpen 2060, Antwerpen 2018
Beschreibung: Perceel 2 (Centrum): Antwerpen 2000, Antwerpen 2060, Antwerpen 2018
Interne Kennung: SO2026_2787_P2_2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 (Zuid): Antwerpen Kiel 2020, Berchem 2600, 2140 Borgerhout, Hoboken 2660, Wilrijk 2610
Beschreibung: Perceel 3 (Zuid): Antwerpen Kiel 2020, Berchem 2600, 2140 Borgerhout, Hoboken 2660, Wilrijk 2610
Interne Kennung: SO2026_2787_P3_3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4: Vervangingspool
Beschreibung: Perceel 4: Vervangingspool
Interne Kennung: SO2026_2787_P4_4