See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Huur en onderhoud bedlinnen, werkkledij, bewonerswas
Beschreibung: Leden van het samenwerkingsverband ZorgSynergie wensen over te gaan tot het afsluiten van een raamovereenkomst voor het onderhoud (wassen en strijken) en/of huur van divers linnen (bedlinnen, bewonerslinnen, arbeidskledij). De inhoud van de dienstverlening is verschillend per vestiging (= perceel) en wordt omschreven in 3 posten: 1/ plat linnen, 2/ bewonerswas, 3/ arbeidskledij.
Interne Kennung: 2025-01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025-01 - 1 Zorg en Welzijn Kuurne
Beschreibung: Leden van het samenwerkingsverband ZorgSynergie wensen over te gaan tot het afsluiten van een raamovereenkomst voor het onderhoud (wassen en strijken) en/of huur van divers linnen (bedlinnen, bewonerslinnen, arbeidskledij). De inhoud van de dienstverlening is verschillend per vestiging (= perceel) en wordt omschreven in 3 posten: 1/ plat linnen, 2/ bewonerswas, 3/ arbeidskledij. Sommige posten worden bij de percelen als verplichte optie omschreven, dit impliceert dat de vestiging dit momenteel intern organiseert en in de overweging staat om dit aan de externe partner uit te besteden. De omschrijving, inhoud en opties van de diverse percelen zijn opgenomen onder de rubriek ‘Technische bepalingen’ van dit bestek. De huur omvat onder meer: - het huren van linnen - de levering van kwaliteitslinnen en garantie van ten allen tijde toereikende voorraden, voor probleemloze overbrugging van piekmomenten, zon- en feestdagen - het herstellen van linnen - het vervangen van versleten linnen - het vervangen van verdwenen linnen door diefstal of verlies - het gebruik van transport – en opslagmiddelen (herbruikbare en wegwerp) - het gebruik van software voor geautomatiseerde bestel- en voorraadsysteem Het onderhoud omvat onder meer: - het wassen van het linnen - het drogen en strijken van het linnen - het vouwen en verpakken van het linnen - de kosten voor naleving van de hygiënevoorschriften - alle vervoerkosten voor ophalen en levering
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2025-01 - 2 Zorg en Welzijn Passendale
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 2025-01 - 3 Sint-Jozef wonen, leven en zorg
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 2025-01 - 4 Sint Bernardus
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 2025-01 - 5 Sint-Camillus
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: 2025-01 - 6 Home Vrijzicht
Interne Kennung: 6