453493-2025 - Wettbewerb
Polen – Rettungsdienste – Świadczenie usługi obsługi ratowniczej obiektów basenowych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Bystrzyca” w Lublinie Sp. z o.o., wg zadań 1-2
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usługi obsługi ratowniczej obiektów basenowych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Bystrzyca” w Lublinie Sp. z o.o., wg zadań 1-2
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi obsługi ratowniczej obiektów basenowych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Bystrzyca” w Lublinie Sp. z o.o., wg zadań 1-2: Zadanie nr 1 – Świadczenie usługi obsługi ratowniczej kompleksów basenów w AQUA Lublin przy Al. Zygmuntowskich 4 w Lublinie, Zadanie nr 2 - Świadczenie usługi obsługi ratowniczej kompleksów basenów w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym Łabędzia przy ul. Łabędzia 4 w Lublinie. Szczegółowy opis zawarto w Kosztorysach ofertowych oraz Opisie przedmiotu zamówienia stanowiących odpowiednio Zał. Nr 1A.1- 1A.2 oraz Zał. Nr 2.1-2.2 do SWZ. Zamawiający wymaga aby czynności Koordynatorów Ratowników wykonywane w trakcie realizacji przedmiotu zamówienia, wykonywały osoby zatrudnione przez Wykonawcę (Podwykonawcę) za wynagrodzeniem na podstawie umowy o pracę w oparciu o art. 22 §1 ustawy z dnia 26 czerwca 1976r. – (Dz. U. z 2022 r. poz. 1510). Szczegółowy zakres czynności zawarty został w Zał. nr 2.1-2.2 do SWZ.
Interne KennungZZP.260.1.19.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75252000 Rettungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 Świadczenie usługi obsługi ratowniczej kompleksów basenów w AQUA Lublin przy Al. Zygmuntowskich 4 w Lublinie
BeschreibungŚwiadczenie usługi obsługi ratowniczej obiektów basenowych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Bystrzyca” w Lublinie Sp. z o.o., wg zadań 1-2: Zadanie nr 1 – Świadczenie usługi obsługi ratowniczej kompleksów basenów w AQUA Lublin przy Al. Zygmuntowskich 4 w Lublinie, Szczegółowy opis zawarto w Kosztorysach ofertowych oraz Opisie przedmiotu zamówienia stanowiących odpowiednio Zał. Nr 1A.1oraz Zał. Nr 2.1 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 1
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 Świadczenie usługi obsługi ratowniczej kompleksów basenów w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym Łabędzia przy ul. Łabędzia 4 w Lublinie.
BeschreibungŚwiadczenie usługi obsługi ratowniczej obiektów basenowych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Bystrzyca” w Lublinie Sp. z o.o., wg zadań 1-2: Zadanie nr 2 - Świadczenie usługi obsługi ratowniczej kompleksów basenów w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym Łabędzia przy ul. Łabędzia 4 w Lublinie. Szczegółowy opis zawarto w Kosztorysach ofertowych oraz Opisie przedmiotu zamówienia stanowiących odpowiednio Zał. Nr 1A.2 oraz Zał. Nr 2.2 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 2